Miss Slovensko 2011: Do semifinále postúpilo 70 dievčat!

Bratislava 6. decembra (TASR) – Sedemdesiat dievčat z celého Slovenska vybrala porota do neverejného semifinále súťaže krásy Miss Slovensko 2011. TASR informoval PR manažér produkčného domu Forza Martin Šesták.

V nedeľu 5. decembra mali uchádzačky poslednú možnosť zabojovať o svoju účasť na ďalšom ročníku tejto súťaže krásy. Na bratislavský kasting, ktorý uzatvoril kastingové kolá po celom Slovensku, prišlo v nedeľu popoludní viac ako 100 dievčat. Postupujúce devy vybrala odborná komisia v zložení Miss Slovensko 2010 Marína Georgievová, supervízor projektu Lucia Hablovičová, šéf agentúry Oklamčák Production Jozef Oklamčák, choreograf Peter Varady, módny fotograf Branislav Šimončík a modelingový expert Andrej Taraba.

„Aj napriek nepriaznivým poveternostným podmienkam, bola tohtoročná účasť na kastingoch v porovnaní s minulými ročníkmi veľmi dobrá,“ uviedla pre médiá hovorkyňa projektu Miss Slovensko Tamara Heribanová. „Keďže je Miss Slovensko najprestížnejšia súťaž krásy na Slovensku, kritériá boli vysoké a porota nekompromisná, avšak bolo z čoho vyberať. Účastníčky boli nielen krásne, ale aj charizmatické, vzdelané a pohotové.“ Finálová zostava sa verejnosti prvýkrát predstaví 5. januára 2011, vyvrcholením 16. ročníka súťaže Miss Slovensko bude aprílové slávnostné finále.

© 2010, Autorské práva TASR a uvedené agentúry. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto správy bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR a uvedených agentúr je výslovne zakázané.


Zdroj: Agentúra TASR
Publikoval: Redakcia GREGI.NET