Michal David sa objaví v novom klipe Rybiček 48!

Česká pop-punková hvìzda Rybičky 48 chystá nový videoklip k singlu Viva la Revolution, na který se mohou fanoušci tìšit v prùbìhu března 2010. Po úspìšném počinu Zamilovaný/nešťastná, kde hostovala Bára Zemanová, si k novému klipu pozvali známého hitmakera Michala Davida.

Singl Viva La Revolution, který je úvodní písní stejnojmenného alba, již zabodoval v tuzemských hitparádách. Nìkolik týdnù se držel v TOP 20 Modern Rock oficiálního žebříčku IFPI a zvítìzil v „Andìlské dvacítce“ na rádiu Rock Zone. Kutnohorská partička tak neváhala a nìkolik málo mìsícù od natočení posledního klipu se odvážnì pouští do dalšího. „V současné dobì se dokončuje scénář klipu, nechte se překvapit v jaké roli Michal David vystoupí“ řekl k přípravì klipu Kuba Ryba.

Spojení s Michalem Davidem ale není náhodné – již na jejich albu Viva La Revolucion, které kluci pokřtili symbolicky 9. 9. 2009, je použit notoricky známý nápìv „Colu, pijeme colu“, který na desku nazpíval sám umìlec. S hostováním známých celebrit mají kluci už zkušenosti. V jejich klipu Emily si zahrála modelka Dominika Mesárošová s Robertem Rosenbergem a ve zmínìném hitu Zamilovaný/nešťastná rocková „superstar“ Bára Zemanová.

Klip bude k vidìní v prùbìhu března tohoto roku a informace o nìm a kapele fanoušci naleznou na jejich webových stránkách www.rybicky48.cz.

Zdroj: Madree promotion s.r.o.
Publikoval: Redakcia GREGI.NET