Marek Čech si vyberal obrúčky!

Slovenský reprezentant v službách anglického prvoligového West Bromwichu Albion Marek Čech (27) má v týchto dňoch príjemné starosti. V lete plánuje svadbu so svojou priateľkou Táničkou Čorbovou, s ktorou žije už osem rokov. Ich prvé kroky po prílete cez víkend viedli v centre Bratislavy do showroomu D.I.C.

Vrcholiace prípravy na svadbu obaja priznali pri výbere snubných prstienkov. Marek s Táničkou mali vlastnú predstavu ako by mali vyzerať ich obrúčky. „V bežnej ponuke som nenašla také, aké sme chceli. Vytvorila som si preto vlastný návrh a do želanej podoby ich previedli práve v zlatníckych dielňach D.I.C. Konečný návrh som dostala mailom a teraz som Mareka do showroomu doviedla, aby ich schválil a vyskúšal veľkosť,“ prezradila snúbenica Mareka Čecha.

Keďže známy slovenský futbalista má v súčasnosti úplne iné starosti, s dôverou necháva všetky starosti okolo svadby na svoju Táničku: „O mnohých veciach ani netuším a len teraz sa dozvedám podrobnosti. Na prstienkoch sme sa zhodli a budú s diamantmi. Na Táničku sa môžem vo všetkom spoľahnúť a keď bude spokojná ona, budem spokojný aj ja.“ Vybrané prstienky sú z bieleho zlata s troma výraznými diamantmi. Obaja budú mať vo vnútri vyryté svoje mená. Tak ako dátum plánovanej svadby aj cena prstienkov zostáva tajomstvom.

Zdroj: StreetProduction
Publikoval: Redakcia GREGI.NET