Let it Roll: Rozširuje line up!

Line-up letního festivalu Let It Roll se konečnì rozšiřuje o další drum & bassové hvìzdy. Kromì již známého výbìru High Contrast, London Elektricity, Marky & Stamina MC, Matrix & Futurebound a Temper D na list přibyli Sub Focus & MC I.D., Marcus Intalex, Calibre, Original Sin, MC Wrec a MC Coppa.

Sub Focus se po více než roce vrací na hlavní stage akce Let It Roll, a to jako autor nejlepšího alba loňského roku, které pojmenoval jednoduše Sub Focus. Kromì drum & bassových party trhákù na nìm nabídl třeba i houseové vypalovačky a dubstepový kousek. Deska však nebyla jedinou devizou blonďatého šikuly, blýsknul se i remixy pro mainstream hvìzdy jako Basement Jaxx, The Prodigy, Deadmou5 nebo Dizzee Rascal.

Američan Original Sin sklidil za rok 2009 velké ovace díky albu Grow Your Wings, které ho představilo nejen jako tvùrce pure jump-upu, ale hlavnì jako inovativního krejčího – oblékl totiž oldschool do nového, nadčasovì znìjícího kabátu. Zaslouženì se tak stal v britských DNB Awards producentem roku, první skončil i jeho track Therapy, celé album se umístilo tìsnì za tím Sub Focusovým. Do line-upu kromì tìchto dvou top producentù přibývají MCs I.D.., Wrec a Coppa.

Radio 1 Take Control stage se v pátek promìní v přehlídku fajnšmekrovin. Tìšit se mùžete na Soul:ution, tedy noc pod taktovkou labelu Soul:R. Ve stanu zahrají majitel vydavatelství, Marcus Intalex, producent, vmìstnávající do svých trackù vlivy Detroit techna a dále Calibre, jeden z nejpovolanìjších prùkopníkù soulful drum & bassu a liquid funku.

Let It Roll pro své fanoušky připravil sérii warm-up parties, na nichž bude možné zakoupit vstupenky za výhodnìjší cenu. První z akcí je DrumiX, který se uskuteční v sobotu 1. kvìtna na pražské Lávce. Z Anglie na tento mejdan dorazí Cyantific a Kasra, z domácích se předvedou Deadly Viperz, Bifidus Aktif a další. Lístky na této akci seženete za 450 Kč, bìžnì jsou v předprodeji za 500 Kč + poplatky. Více informací naleznete na www.letitroll.cz.

Let It Roll open air festival
23. – 24. 7. 2010
Pískovna Oplatil, Staré Ždánice u Pardubic
Sub Focus feat. MC I.D. (UK), High Contrast (UK), London Elektricity (UK), DJ Marky & MC Stamina (BR / UK), Matrix & Futurebound (UK), Marcus Intalex (UK), Calibre (UK), Original Sin (US), Temper D (UK), MC Wrec (UK), MC Coppa (UK) & many more

Zdroj: Let It Roll
Publikoval: Redakcia GREGI.NET