Landing Stage: Už dnes večer v Metroklube!

V Metroclube 29.04.2011 sa uskutoční akcia, ktorá chce pripútať pozornosť na ďalšie štýly elektronickej hudby, ktoré nie sú tak rozšírené na Slovensku, ako napr. dnb, ale predsa len sú to lámané beaty … Dovoľte, aby sme vám predstavili vystupujúcich djov a kapelu:


[in:formation] (live) – Kapela bola založená v roku 2005 v Dunajskej Strede, a tvoria ju Ábel Ravasz (live sampling), Lajos Mészáros (basa). Hrajú vlastné skladby, ktoré sú najviac ovplyvnené triphopom, abstraktným hiphopom, dubom a downtempom. V roku 2009 vydali svoj prvý album ‚Bristol‘, ktorý dostal veľmi pozitívne ohlasy.. Viac informácie o kapele: https://www.myspace.com/informationtheband

dj.Macho (breaks.sk) – Macho je slovenský producent a dj, majiteľ digitálneho labelu Breaks.sk Records. Hudbe sa venuje zopár rokov. Za ten čas mal prsty v príprave nočných breakbeatových mixov na RádiuFM a vo webe Breaks.sk, ktorý už dnes funguje ako domovská stránka labelu Breaks.sk. Pripravil a namixoval 2 kompilácie slovenského a českého breakbeatu s názvom Made in Czechoslovakia. Prvý oficiálny release autorskej tvorby prišiel na svet v roku 2008. Odvtedy spolupracuje s viacerými labelmi , jeho tracky nájdete na VIM Records, Breaks.sk a Digital Sensation UK. Release s názvom So let’s begin sa dostal aj do Mixmagu – najpredávanejšieho časopisu o elektronickej hudbe na svete, kde získal hodnotenie 3 body z 5. Machove tracky ste mohli počuť na vlnách slovenského Rádia FM, českého Radio1 a na zahraničných internetových rádiách Ibreaks.co.uk alebo NSB Radio. Ako dj hral po boku NAPT(uk), Specimen A(uk), Jinx(uk), Toni Jarvis(uk), Palotai(hu) a veľa ďalších slovenských a českých djs, vo väčšine slovenských klubov, tiež na najväčšom slovenskom elektronickom open-air festivale BeeFree. V zahraničí odohral svoje sety v Prahe a v Brne. Spolu s MdC ho nájdete aj v ďalšom elektronickom projekte s názvom Brabeats.

dj. Eff.D aka Effiks (notape.net) – Effiksa myslíme netreba nejak predstavovať. Jeho energické sety ste už mohli počut vo viacerých známych slovenských kluboch. Na akcii nám ukáže, ako sa hrá poriadny dubstep a breakbeat.

dj. Scribner & Grasshopper (metroklub.sk) – Rezidentmi na tejto akcii budú Grasshopper & Scribner, tak isto ako na dobre známej drum and bassovej šnúre Decadance /Metroklub/. Už dávno sa im zapáčili hudobné štýly dubstep a breakbeat. Začali kupovať a mixovať breakbeatové dosky – pomalší, ale isto účinkujúci štýl. Takže zahrajú aj pred publikom svoj breakbeatový set. Link na rezidentov akcie: https://www.myspace.com/grasshopperlandingstage, https://www.myspace.com/scribnerlandingstage

Premietame aj úvodný zápas Slovákov na MS v hokeji, ktorý začína o 20.15
Prvý dj začne hrať od 21.00.

Landing Stage

Zdroj: Landing Stage
Publikoval: Redakcia GREGI.NET