Lady Gaga prezradila svoje skrášľovacie tajomstvá!

Berlín 21. marca (TASR) – Je ťažko predstaviteľné, že taká diva ako je 24-ročná Lady Gaga musí myslieť na mydlo. Nakoniec, speváčka zamestnáva viacero stylistov, ktorí jej hovoria, čo je pre jej pleť najlepšie.

Ale aj táto popová hviezda používa niektoré skrášľovacie triky pre svoj perfektný look: ako povedala Lady Gaga v rozhovore pre americký magazín People, umýva sa mydlom zo slonovej kosti a miluje masáže nôh. A vraj spávať chodí nalíčená.

Tip na mydlo zo slonovej kosti jej dala ešte v mladosti matka Cynthia Germanotta. Nie však vždy dodržiava jej rady. Na otázku, koľkokrát do týždňa ide spať nalíčená, odpovedala: „Sedemkrát.“ To, čo spravidla spôsobuje vyrážky, Lady Gage neškodí. „Viem, že to vlastne nie je dobré pre pleť, ale som obdarená dobrými génami,“ dodala. Stále má však pri sebe krémy na opaľovanie: „Nechcem sa opáliť, z toho budem mať vrásky.“

Speváčka si nevie vynachváliť ani masáže nôh. Tie ju často veľmi bolia po tom, čo aj celé hodiny behá na megavysokých podpätkoch.

Sťažuje si však na svoje vlasy, ktoré sú jej problémovou zónou: „Chýba mi moja prirodzene hnedá farba vlasov,“ posťažovala si s tým, že kvôli neustálemu odfarbovaniu na blond jej už padajú vlasy v chumáčoch.

Jej najväčší skrášľovací trik môže používať každý smrteľník: stačí dodržiavať zásadu – buď sám sebou. „To sa snažím dodržiavať, a preto najnovšie odmietam aj umelé mihalnice a neprirodzene veľa mascary.“ Lady Gaga tvrdí: „Používam len očné linky!“…

No kto tomu uverí?!

© 2011, Autorské práva TASR a uvedené agentúry. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto správy bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR a uvedených agentúr je výslovne zakázané.


Zdroj: Agentúra TASR
Publikoval: Redakcia GREGI.NET