Kuko z Horkýže Slíže naspieval hymnu pre Farmár hľadá ženu, vydá ju aj ako CD!

BRATISLAVA / NITRA – Dnes večer štartuje na obrazovkách slovenskej TV JOJ očakávaná šou Farmár hľadá ženu. Na internete sa už stihla stať hitom ústredná pesnička k tejto šou.

Autormi veselej uletenej dychovky sú Peter Kuko Hrivňák z Horkýže Slíže a Peter Sanchez Saniga. Bláznivá „farmár-dance-balkán-disko“ pesnička sa bude dať od polovice novembra kúpiť aj na CD!

“Televízia JOJ oslovila viacero hudobníkov s požiadavkou na soundtrack k pripravovanej šou Farmár hľadá ženu. Sme radi, že si vybrali našu skladbu,” vysvetlil vznik nového hitu líder Horkýže Slíže a autor textu pesničky Kuko.

Krátka ukážka z pesničky sa už objavila aj v upútavke na novú šou:

Napokon vďaka úletu vzniklo hneď niekoľko nových skladieb, ktoré dvojica vydá pod spoločným umeleckým menom Kuko Sanchez. “Zvažovali sme, či vydáme pesničku Farmár ako singel alebo k nemu pridáme ešte zopár pesničiek. rozhodli sme sa pre druhú variantu.” Nahrávalo sa od polovice októbra v štúdiu exponent v Hlohovci. Nové CD bude okrem hitu Farmár hľadá ženu obsahovať aj ďalších 5 hitov. Album sa volá Strana A, nakoľko je na ňom 6 hitových pesničiek. Popri Kukovi z novinky zaznejú aj hlasy ďalších známych spevákov: Jano “Vidiečan” Kuric, Peter „Zahmlené okno“ Cmorík či Oľga „Na streche“ Záblacká.

Nová live show Farmár hľadá ženu štartuje na obrazovkách TV JOJ už dnes – 29. októbra o 21:15.

Celá skladba sa len niekoľko hodín pred začiatkom objavila na youtube:

FARMÁR HĽADÁ ŽENU
hudba: Peter SANCHEZ Saniga

text a spev: Peter KUKO HrivňákZdroj: Publique
Publikoval: Gregi