Koncert pre Haiti: 9. februára v Univerzitnom pastoračnom centre!

Prírodné nešťastie, ktoré nedávno postihlo Haiti zmobilizovalo celý svet. Pomôcť chcú aj organizátori a účastníci Koncertu pre Haiti, ktorý sa bude konať 9. februára v Univerzitnom pastoračnom centre v Mlynskej doline.

Na koncerte, nad ktorým prebral záštitu primátor Bratislavy Ing. Andrej Ďurkovský, vystúpia zlatí Slávici Peter Cmorik a Zuzana Smatanová, Mária Čírová, ako aj Miro Jaroš, skupina Fragile, Adam Ďurica, superstáristi Dominika Stará a Denis Lacho a mnohí ďalší. Okrem spevákov v programe vystúpi aj Laci Strike, zarecituje Štefan Bučko a fotograf Andrej Bán, ktorý je momentálne na Haiti. Moderátormi večera je Adela Banášová a Matej Sajfa Cifra. Koncert bude v priamom prenose vysielaný prostredníctvom TV Lux.

Finančný výťažok z koncertu (100 %  z vybraného vstupného) a aj celá suma získaná prostredníctvom darcovských DMS správ bude zaslaná na Haiti (60 % je určených na akútne odstraňovanie prírodnej katastrofy  a 40 % na obnovu zničeného ostrova). Pri rozdeľovaní finančnej pomoci budú organizátori spolupracovať so Slovenskou katolíckou charitou a Saleziánmi don Bosca.

Vstupenky v symbolickej cene 7 Eur je možné už teraz zakúpiť prostredníctvom siete Ticketportal.

Kompletný zoznam potvrdených účinkujúcich: Peter Cmorik, Zuzana Smatanová, Mária Čírová, Dominika Stará, Denis Lacho, Kamil Mikulčík a Nela Pocisková, Janais, Regiment, Miro Jaroš, Adam Ďurica, Andrea Súlovská a Peter Bažík, Save The Cookie, Zachariáš Hubáček, Fragile, The Hope Gospel Singers, Laci Strike, Pavol Danko a tanečné divadlo A-Tak, Andrej Bán

Zdroj: Organizátor
Publikoval: Redakcia GREGI.NET