Kempingski: Oddychová zóna na festivale Pohoda je už skoro spolovice vypredaná!

Novinka na festivaloch – stanové mestečko Kempingski sa stretla so sympatiami tak u organizátorov festivalov , tak u návštevníkov. O stany, ktoré sa tento rok pripravili pre festival Pohoda je obrovský záujem. Od uverejnenia prvej tlačovej správy na webových stránkach Pohody neprešlo ani 10 dní a už je predaná skoro polovica kapacity stanového mestečka.

„Tento rok sme sa postarali o to aby sme uspokojili dvojnásobný počet zákazníkov ako v roku 2009, no ani to však pravdepodobne nebude postačovať dopytu“ hovorí Boris Daniel, jeden z managerov projektu Kempingski.

Niet sa však čo čudovať, veď nemusieť si nosiť svoj vlastný stan, deku či karimatku, mať veci v bezpečí a spojiť tak príjemné s užitočným má určite svoje čaro.

Pre tento rok služby stanového mestečka Kempingski budete mocť využiť ešte na hudobno-športovom festivale Summerbeach Rudava, Rock For People a pripravujú sa ešte ďaľšie festivaly. Ceny za prenájom stanu, karimatky a deky vychádzajú od cca 4euro na deň na osobu!

Preto neváhajte a zarezervujte si svoj stan cez spoločnosť Ticketportal už dnes nech máte na svojom obľúbenom festivale naozajstný relax.

www.Kempingski.com
www.pohodafestival.sk
www.rudava.sk
www.ticketportal.sk

Zdroj: Kempingski
Publikoval: Redakcia GREGI.NET