Katka Knechtová odkazuje fanúšikom: Máte na čo tešiť!

Katarína Knechtová so svojou kapelou sa už niekoľko dní poctivo pripravuje na turné s kapelou Chinaski. Pre fanúšikov pripravila hneď niekoľko prekvapení. Okrem nových skladieb z pripravovaného albumu po prvý raz zaspieva aj jednu z jej najobľúbenejších piesní, nie však z jej repertoáru.

Katarína Knechtová od 25. marca bude spolu s kapelou Chinaski koncertovať po slovenských, českých a moravských mestách. Už niekoľko dní so svojou kapelou nacvičujú koncertný program v ktorom pripravili pre fanúšikov hneď niekoľko prekvapení.

Katarína Knechtová

Prvým z nich bude premiéra skladieb z pripravovaného albumu, na ktorom Katarína spolupracuje so svetoznámym hudobníkom a producentom Christianom Eignerom: „Môžem prezradiť, že do koncertného programu som zaradila už aj úplne nové piesne z pripravovaného albumu, ktoré budú mať na tomto turné premiéru. Rovnako však zahráme aj hity, ktoré ľudia poznajú z rádií a sú mojou skladateľskou spomienkou na pôsobenie v kapele Peha,“ prezradila Katarína. Okrem premiéry nových skladieb sa však fanúšikovia môžu tešiť na jednu z najobľúbenejších speváčkiných skladieb, nie však z jej repertoáru: „Rozhodla som sa do programu zaradiť aj prevzatú skladbu, ktorá patrí do 10tky mojich najobľúbenejších piesní na svete. Bude to prvýkrát v histórii, pretože nikdy predtým som pieseň iného interpreta na koncerte nespievala. Meno však neprezradím,“ dodala.

Termíny turné:
25.3. Trenčín, Piano Club
26.3. Prievidza, Element Club
29.3. Prešov, PKO
30.3. Žilina, Dom kultúry
31.3. Košice, Spoločenský pavilón
13.4. Bratislava, Majestic Music Club

www.katarinaknechtova.com
www.chinaski.cz
www.zoznam.sk/chinaski

Zdroj: Silvia Turnerova
Publikoval: Redakcia GREGI.NET