Iný fest: Nový hudobný festival plný prekvapení!

29. kvìtna 2010 se uskuteční v Praze v Holešovicích, na Bruselské cestì, první letní open air festival s názvem Iný Fest. Od 14 hodiny odpolední rozezní areál Výstavištì rockové kapely jako například Medvìd 009, Enter, Fate Magazine, Rybičky 48 a mnoho dalších.

Pořadatelé si pro návštìvníky festivalu připravili také atrakce, které na jiném festivalu jen tak nenaleznou. „Iný fest bude opravdu jiný a odlišný od všech hudebních festivalù, uvidíte zde vìci, které jste na žádném z festivalù ještì nevidìli. Detaily bych si zatím nechal pro sebe.“ Naznačil překvapení na tiskové konferenci v Hard Rock Café pořadatel festivalu Artur Kaiser.

Už podle jména akce lze také usoudit, že hlavní hvìzdou festivalu bude slovenská punk-rocková legenda Iné Kafe, která se letos navrací na pódia, kde oslaví 15 let své existence a v České republice zahraje jediný koncert v roce 2010. Další dva se uskuteční pouze na Slovensku v Novém Meste nad Váhom a v Prešovì.

Kapela Iné Kafe nahlásila konec svého pùsobení v únoru 2006. Dùvodem prý byl nedostatek času zakladatele Vratka Rohoňe, který se rozhodl vìnovat svému povolání pilota. Ostatní členové poté bez nìj odmítli pokračovat a dohodli se na rozpuštìní kapely. „ Jsem rád, že se kapela Iné kafe rozhodla vystupovat právì na našem festivalu, který jsme zámìrnì pojmenovali slovensky.“ Dodává Artur Kaiser.

Dále na festivalu vystoupí:
Medvìd 009
Rybičky 48
O5&Radeček
Fate Magazine
Lety Mimo
Enter
Civilní obrana
Season crack
Ticho de Pre Cupé Band
afterparty : Legendy

Předprodej vstupenek na www.ticketportal.cz
bližší info od 1.dubna na: www.akce2010.cz

Zdroj: PromoProdukce a.s.
Publikoval: Redakcia GREGI.NET