Hip Hop Jam 2010: Predpredaj oficiálne zahájený!

V tìchto dnech byl oficiálnì spuštìn předprodej permanentek na letošní, již 4. ročník letního urban culture festivalu Hip Hop Jam 2010 (www.hiphopjam.cz), který se uskuteční třetí prázdninový víkend 15.-17. července 2010 v centrální části ČR s dobrou dostupností z Prahy.

Zatímco zbrusu nová lokalita letošního ročníku bude ještì chvilku malým tajemstvím, příznivé ceny 3denních permanentek již nejsou tabu. I letos bude oficiální předprodej rozdìlen do nìkolika cenových variant a platí ono staré známé, kdo dřív koupí, ten ušetří. Limitovaná předvánoční série lístkù za 250,- má již své majitele a nyní je pouze do 28. února 2010 v prodeji varianta třídenních permanentek za příznivou cenu 400,-Kč + poplatky.  

Kde seženete lístky na letní Hip Hop Jam 2010? Jak jsme informovali již koncem roku, 3denní permanentky na letní Hip Hop Jam 2010 budou novì k dostání pouze v předprodejních sítích Ticketportal (www.ticketportal.cz, www.ticketportal.sk) a již brzy i v síti Sazka Ticket (www.sazkaticket.cz). Sledujte weby předprodejních sítí a především jejich prodejní místa v Čechách i na Slovensku. Navíc i letos seženete lístky ve všech kamenných pobočkách hip hop shopù Queens (Praha, Brno, Ostrava) a Rapublic (Praha, Hradec Králové, Liberec), kde jsou již únorové permanentky k dostání. Komplet info o předprodeji naleznete na www.hiphopjam.cz/tickets.  

A co vás letos čeká a nemine? Kdo byl na předešlých ročnících Jamu, ten moc dobře ví a kdo se letos chystá poprvé, tak ať nyní zbystří ;-)

Rozhodnì si i letos chceme udržet neopakovatelnou atmosféru domácího festivalu a tudíž mùžete opìt očekávat zásadní jména české a slovenské scény. Zároveň budou line upu kralovat USA headliners, podobnì jako tomu bylo v minulých letech s lidma typu The Game, David Banner nebo Xzibit. Novinkou v roce 2010 bude návrat taneční streetdance/breakdance arény, která slavila na prvním Hip Hop Jamu v roce 2007 obrovský úspìch a loni nám všem chybìla. Taneční aréna je zpìt a čekejte natřískanej line up! Zároveň makáme na doprovodném programu, provìřených DJs, freestyle battlu a dalších vychytávkách, které si budete letos moci užít.

Kontroluj www.hiphopjam.cz a nenech si ujít 4. ročník letního Hip Hop Jamu!

Zdroj: 360 Production    
Publikoval: Redakcia GREGI.NET