Hi-Fi Live!: 14. mája!

Nìkým zatracováni, jinými milováni. I tak by se dala charakterizovat bratrská dvojice Jerry & Orbith, kteří se představí ve Valašských Kloboukách. Po podařených akcích jako byla Musica Electronica či 10 years of JZD promotion, kde jsme tyto djs mohli slyšet vždy v samostatném setu, tentokrát zahrají ve společném a rovnou 3 hodinové vystoupení prezentováno jako Hi-Fi Live!

Oba bratři mají na svém kontì vlastní produkci, ale všichni je znají jako djs. Orbith je residentem Elektry a Jerry je residentem Apokalypsy a Hi-Fi. Zahráli na mnoho velkých akcích a festivalech, po boku svìtových djs a producentù. Naposledy teď v dubnu po boku Paul Van Dyka v Brnì. Kdo by je prostì neznal☺

Spolu s nimi dorazí z Brna jeden z nejstarších a také nejoblíbenìjších členù bookingu JZD pan „electro“ DJ Ian Fuzzy. Tento zastánce vynilù, dorazí po delší dobì, jelikož na dvì poslední akce kvùli nepříjemným okolnostem nemohl dorazit. O to více se tìší a naservíruje návštìvníkùm to nejlepší.

Na začátku celé akce se jako warm up dj představí DJ Juris. Ne ovšem v techno kabátu jak ho všichni známe, ale premiérovì v progressive house setu. Posledním djem který tuto party uzavře, bude DJ Martini, který se představí v housovém setu. Vstup na tuto party činí 70 czk. A připomínáme, že party začíná již ve 20.30 h.

Line up:
20.30 Juris
22.00 Ian Fuzzy
23.30 Jerry + Orbith
02.30 Martini
03.30 The end


Hi – Fi LIVE!
Pá 14.kvìtna 2010, MC Kravín, Valašské Klobouky https://www.kravin.cz/
Start 20:30 h, Vstup: 70 czk
DJS: Jerry & Orbith aka Gehringer, Ian Fuzzy, Martini, Juris

Zdroj: JZD Promotion
Publikoval: Redakcia GREGI.NET