HardTechno Provincie 6: Horoskop na 22.4.2011!

Býk (21.4. až 21.5.) – Váš den nastává 22.4.2011, kdy se stanete znovuzrozenou/ným! Avšak tento den na HTP nechoďte sám/a! Nastal čas HardTechna. A noci se vytrácejí do temna. Máte-li narozeniny v mìsíci duben, dostanete panáka (jak už je na této akci zvykem) a dnes i výjimečnì malý dárek od společnosti deecom. (Dárky budou omezené počtem)

Blíženci (22.5. až 21.6.) – Typ na dnešní večer je jen jeden! Dostat se na Hardtechno Provincii na Favál do Brna, a to za každou cenu. Nebereme zajatce, tím si buďte jistí! Jak s pekelným večerem naložíte, to se zjistí..

Rak (22.6. až 22.7.) – Seřiďte si pečlivì své hodinky. Jakmile nastane temná hodina – 20:30 – setkáme se před branami Faválu, domù dorazíte nejdříve k ránu… Proto neberte si servítky a radìji s dobrou náladou dojdìte. Chystá se na Vás bouře z jasného nebe!


Lev (23.7. až 22.8.) – Vaše noci se stanou černìjší než peklo. Našemu tempu neutečeš, rytmu HardTechna podlehneš! Čeká Vás obrovská smršť v podání tìch nejlepších. Noc strávíte s úžasnou dívkou ze Španìlska Fatima Hajji. Přidá se k Vám další španìlský pár Psychodrums ( Miss Pocket a Needlax)


Panna (23.8. až 22.9.) – Tento den rozhodnì neseďte doma! Mohlo by Vás to mrzet. Favál nedočkavì čeká a láká Vás do svého pekla! Nenechte si odepřít slovenskou dvojku: Sepromatiq a Hogar (on 4deck). Dále se o Vaši zábavu postará muž, kterého všichni dobře znáte. Dj z agentury Kneep Deep, dj Agent.

Váhy (23.9. až 23.10.) – Váhy, jistì stále váháte jestli přijít, že ano? Pro Vás tu máme rezidentního dje a producenta -dje Lenzyho vs. Tronic. Dalším rezidentem je dj Golpe, ten také rozhodnì chybìt nebude! Dále se mùžete tìšit na premiérového slovenského dj-je v CZ – dj Mojos. A poslední místo si vybojoval na hlavní stage dj Withecker, který hraje výhradnì svojí produkci, rozhodnì nic nepředvídejte, protože až místo určí nový zvuk. Jako pomocnici si k sobì vybral djku Technogirl, která mu bude nápomocná a spolu vytvoří tu správnou atmosféru.


Štír (24.10. až 22.11.) – Štítíte se HardTechna? Nezoufejte, pro Vás tu máme Techno stage. Mùžete se tìšit na slovenskou djku Tanya vs. Anfree nebo slovenského dj-e Miss Rodez. Dalšího řezníka jistì znáte – dj Warphil, ale tento den se Vám představí ve společném Techno setu s John Dora. Z Brna k nám zavítá dj Lj Doxster.

Střelec (23.11. až 21.12.) – Házíte mincí jestli ano, či ne? Vám tedy prozradíme zbytek djs Techno stage. S potìšením jsme znovu pozvali Phil Albedo – jakmile tento mladík dorazí, dostane se celý parket do varu, a to on dokáže! Na 3 Gramofony Vám zahraje dj Krttek. Večer odstartuje dj Psychiq A v neposlední řadì zakladatel HTP a příležitostný dj Skais.

Kozoroh (22.12. až 20.1.) – Jste tvrdohlavý?! Bojíte se nìčeho nového??! A škrtíte vaší penìženku? Dnes rozhodnì nemusíte! Stačí, když si přivstanete a dojdete na Favál! Zaplatíte 250 Kč nebo je-li libo 10 eur.

Vodnář (21.1. až 20.2.) – Plácáte se v tom až po uši? Nezoufejte! Budete mít dost času se z toho vyplácat. Konec akce je naplánován na 6. hodinu ranní, pokud nebudete chtít odejít, s radostí zahrajeme až do 7 hod. Rozproudíme Vaše tìlo tak, že nebudete chtít, aby vùbec nastal konec!

Ryby (21.2. až 20.3.) – Ano, jistì mlčíte. Pokud máte rádi svìtla a velkou show, je připraven velký zelený laser, který oslní celý klub. Fascinují vás videa? V tom případì budou připraveny dvì plátna s videoprojekcí.

Beran (21.3. až 20.4.) – Vy už jen rozkřičte a rozšiřte párty! Nezapomeňte to oznámit všem Vašim známým, vezmìte je s sebou a 22.4.2011 se uvidíme v klubu Favál v Brnì. Tìšíme se na Vás a na tento pekelný večer, protože všichni dobře víme, že žádný dj nezklame a bude to mejdan se vším všudy – od A až do Z. S pozdravem HTP. I Love HardTechno I Love Techno I Love MINIMÁL ………..nì 160BPM.

Hardtechno Provincie 6

Zdroj: HTP
Publikoval: Redakcia GREGI.NET