Hardflash – The Hardest Core: Predstavuje komplet line up!

Slovo Hardflash už na slovenskej elektronickej scéne pozná asi každý. Po chvíľke odmlčania prichádza ďalšie pokračovanie najväčšieho vydania tejto očakávanej party, ktorá vám opäť prinesie niečo nové a možno aj nečakané.

To, že portál gregi.net ukončil spoluprácu s bratislavským klubom Elam, je už známym faktom. Tak, ako sme sa rozhodli po 2 októbra 2009, party Hardflash sa musela presťahovať do nových priestorov. Dlho sme váhali a starostlivo sme sa rozhodovali, až sme nakoniec pristúpili k rozhodujúcemu kroku. Šieste pokračovanie najväčšieho vydania party Hardflash, sa uskutoční v Metro klube v Šali.

Nové priestory ponúkajú aj nové možnosti, ktoré sme okamžite využili. Najväčším pozitívom pre všetkých je isto možnosť zrealizovania dnb stageu, ktorý klub Elam nepodporoval a zamietal. Už 23. apríla 2010 sa teda môžete tešiť na veľký dnb stage, na ktorom sa predstavia dji Perplex, Cenco a Dykman, B-Complex, maďarský dj Firedog (B4 The nite) a nakoniec vás svojim break core setom rozbije BassTom zo známeho bookingu gabber.sk.


B-Complex (Slovakia)

Na druhom stagy sa bude hrať len to najtvrdšie z najtvrdšieho – hardtechno, schranz, hardcore, speedcore a hardstyle. O rozohriatie vašich údov sa na začiatok postará dj Kizzah, ktorý vám nadelí poriadnu dávku hardstyle hudby. Poriadne dávky hardtechna vám budú servírovať dji eXe, Gregi a headlineri Yola Kramer (Ukraine) a Sepromatiq (Slovakia). Ešte tvrdšie a rýchlejšie beaty hardcore vám budú servírovať dji AndyGTP, Rob2Speed a headliner Skyskraper (Hungary).


Yola Kramer (Ukraine)

Ani ten najmenší stage však nebude zaostávať a tešiť sa môžete na electro, house, progressive, trance a chill-out. Servírovať vám tieto štýly budú dji PierStoe, Snom a Michael Des.

A aby tych dobrých správ nebolo málo máme tu pre vás aj informáciu o vstupnom, ktoré bude nasledovné:

Priamo na bráne: 10 EUR
Študenti a rezervované lístky: 8 EUR

Lístky je možné si rezervovať zaslaním mailu na office@gregi.net s predmetom lístkok hardflash – the hardtest core, celým menom a priezviskom. Rezervovať si je možné jeden lístok na jedno meno. Študenti dostanú zľavu na mieste po predložení platného študentského preukazu.

Už čoskoro sa môžete tešiť na profily, novinky, rozhovory a sety djs …

Hardflash – the hardest core
23. April 2010
Metroklub, Sala, Slovakia
Entry: 10 EUR / studenti – 8 EUR
B-Complex, Firedog (Hungary), Yola Kramer (Ukraine), Sepromatiq (Slovakia), Skyskraper (Hungary), Perplex, Cenco a Dykman, eXe, Gregi, Kizzah, AndyGTP, PierStoe, Snom, Michael Des
facebook

Zdroj: hardflash
Publikoval: Redakcia GREGI.NET