gregi.net in the club: Posledné info!

Už dnes večer sa bude v bratislavskom Unique clube konať ďalšie vydanie akcie gregi.net in the club. Na tejto akcii sa ako headliner predstaví dj Southboy a sekundovať mu budú dji Waldecker, Snom, PierStore a Gregi. Hrať sa bude hlavne electro, house, progressive a nad ránom aj miernejšie techno …

Club UNIQUE: Do clubu Unique sa dostanete autobusmi číslo 31 a 39 ak cestujete autom pred klubom môžete pohodlne zaparkovať. Od Konečnej zastávky spomínaných autobusov sa Unique club nachádza asi 2-3min. pešo. Jeho konkrétna poloha je na adrese Staré grunty 36, Mlynská dolina Bratislava.

Štart, vstup, bezpečnosť: Piatok 29. januára štartujeme o 22.00h, pre vstup do clubu je potrebné zaplatiť 5€ – po zaplatení uvedenej čiastky dostane každý návštevník pečiatku, ktorá slúži pre prípadné opustenie klubu a vrátenie sa späť do priestorov.
Bezpečnosť– pri akomkoľvek probléme alebo podozrení oslovte jedného s príslušníkov bezpečnostnej služby. Pracovník bezpečnostnej služby vám poradí, pomôže a bude s vami danú vec konzultovať. Takýto pracovník má možnosť pri vstupe do klubu urobiť prehliadku návštevníka, má možnosť vykázať návštevníka z clubu ak tak uzná za vhodné. Prosíme návštevníkov aby nevnášali do klubu predmety ohrozujúce bezpečnosť, zbrane, drogy atď.

Nech sa páči Line up:

22.00 – 23.00 Snom
23.00 – 00.30 PierStoe
00.30 – 02.30 Southboy
02.30 – 04.00 Waldecker
04.00 – ??.?? Gregi

gregi.net in the club
29. januar 2010
Unique club, Mlynská dolina
Entry: 5 EUR
Southboy (housemusic.sk)
Waldecker (gregi.net)
PierStoe (gregi.net)
Snom (gregi.net)
Gregi (gregi.net)

Zdroj: Gregi.net
Publikoval: Redakcia GREGI.NET