Girls on Decks: Dj Ivek odhaluje hroznú minulosť!

Aj v roku 2010 môžete počítať s babskými žúrmi v klube Empire! Už túto sobotu sa Vám okrem rezidentnej DJane Eruvie predstaví  skutočne zaujímavá, skúsená platňojazdkyňa, Miss Ivek.

Ešte v roku 2002 prežívala Djka, ktorá si dnes hovorí Ivek, väčšinu času v temničke – pivničke, kde bola „nútená“ hrávať elektro a ktovie čo ešte. Z jej obľúbenej pivničky však bola vyhostená bytosťami zvanými: SUSEDIA.

Po úteku zo Želiezoviec za doteraz neobjasnených okolností našla útočisko v Bratislave, kde sa jej začalo dariť. Po sérií škandálov v protiatómovom úkryte zvanom Subclub – kde sa to všetko začalo sa jej ujal booking s názvom Leporelo. Ani tu sa však dlho neohriala a vzala nohy na plecia.

Na elektro dávno zanevrela ale začala sa venovať minimal technu. Na labeli LFB /Label from Bratislava/ jej v spolupráci s DJ HU vyšla penička „Kto Hrá“ a tiež ďalšie releasy na Backstagei. Napriek „hroznej“ minulosti je z nej veľmi precízne hrajúca DJka s bohatými skúsenosťami.

Zahrala si v mnohých kluboch na Slovensku a tiež v Prahe, v Leeds a v Manchestri. Jej Produkciu si možete vypočuť a kúpiť na Beatporte a DJ set už túto sobotu na party Girls on Decks!

Pokiaľ  teda ešte neviete, čo so sobotňajším večerom a máte chuť na zmes dobrého houseu, progressivu až techna,  Girls on decks v Empire klube na Župnom námestí je tu práve pre vás!

Na záver ako ochutnávku ponúkame promo set Ivek: https://www27.zippyshare.com/v/11383340/file.html

Zdroj: Empire
Publikoval: Redakcia GREGI.NET