Funkengruven: House ako má byť!

FUNKENGRUVEN (čítaj „u“ a dlhé „ú“) je ďalšou z možností, ako spojiť piatkovú radosť s kvalitnou tanečnou hudbou. Zabaviť sa a zároveň si vychutnať aktuálne trendy v elektronickej tanečnej hudbe, ktoré v štandardných disco podnikoch určite počuť nebudete.  

FUNKENGRUVEN prinesie štýlový pohľad najmä na housovú hudbu bez kompromisov a prvoplánovej „jukeboxovej“ produkcie.

FUNKENGRUVEN zaznie v špeciálne upravených priestoroch Charisma caffe. Menší priestor by mal priniesť intímnejšiu a príjemnejšiu atmosféru najmä pre návštevníkov s „vyprofilovaným“ hudobným vkusom. :-)

FUNKENGRUVEN bude pravidelne prezentovať zaujímavé djské mená, ľudí, ktorí nie sú len „obeťou djského módneho boomu“, ale naopak prinášajú okrem hudby aj určité posolstvo, presvedčenie a životný štýl.    

Prvým hosťom bude DJ Nazca, jedna z dôležitých postáv slovenskej housovej scény. Spája sa s ním najmä vytrvalá a zanietená propagácia „house music“  v regióne Prievidza / Partizánske. Už niekoľko rokov organizuje svoju pravidelnú noc v rešpektovanom klube Reset v Partizánskom.

FUNKENGRUVEN je pod „rezidentskou ochrannou rukou“ dvojice Noks & Good Mood. Okrem pánov z „obývačky“ sa predstaví aj nová tvár „zvolenskej scény“ dj WeBBe.

FUNKENGRUVEN
29.01.2010
21:00 – 03:00
vstup: 1,50 € welcome drink v cene vstupného
styles: house / techhouse / minimal

Zdroj: Spiral
Publikoval: Redakcia GREGI.NET