Fruitbox 10: Ďalší Fruitbox? Kto, čo, kedy, kde?

Sobota 6.2. je dátum, kedy sa v piešťanskom Cotton Clube opäť bude hrať drum and bass, tentokrát už po desiaty raz. O deviatej večer príde znovu čas, kedy sa to celé začne a o piatej hodine ráno dohrá posledná platňa a dúfame, že každý bude odchádzať domov s dobrým pocitom.

Točí sa vám zo všetkých tých čísel hlava? Tak prejdime k tomu, kto to na tom Fruitboxe zahrá.

Tyque z Trnavy, tento raz v polovičnej zostave. Autonómnejšia polovica je nespokojná s výberom hudby na trhu a preto čaká, kým sa dostanú do predaja nové albumy od ASC a Instra:mental. Dovtedy si dáva prestávku. Druhá polovica sa dovtedy musí triasť za gramofónmi sama.

Potom ovládne gramofóny človek so zvrhlým vkusom na hudbu a milovník labelov Viper Recordings a Breakbeat Kaos – Prologue.

Tak, ako na každom Fruitboxe, aj na jeho desiatom pokračovaní vám to všetkým spočíta Redlolee a pustí vám platne, ktoré máte radi. Kľudne sa za ňou počas hrania zastavte, veď DJ je tu aj pre vás :-).

Ak sa vám na minule Kukurica páčil, môžete si byť istí, že sa na neho vyskáčete aspoň tak ako naposledy, ak nie viac.

Namiesto platní do svojho bagu nahádže plechy a bude ich na vás nekompromisne vyťahovať mladý chalan z Prievidze a zároveň člen Elevator Crew, ktorý si hovorí 5chyz0. Namixoval už viacero setov a kto ich počul vie, že Dušan rozseká všetkých, až do posledného dychu.

Spiral zastúpi s určitosťou najväčší fanúšik Johna B na Slovensku – Morte. Medzi jeho záľuby poker a liquid funk, neopovrhne však ani inými žánrami drum and bassu, ktorý má tak rád. O tom, že ho DJ-ing naozaj baví sa môžete presvedčiť nie len v článkoch (Čo DJ s tými gramofónmi robí? a GIT’R’DONE! Beatmatching), ktorými vzdelával mladých začínajúcich dj’s, alebo v jeho setoch, ale určite aj na desiatom Fruitboxe.

Vstup budú už tradičné 3 eurá. Dúfame, že sa opäť všetci stretneme a zabavíme na našu obľúbenú hudbu, ktorou je bude drum and bass. Tešíme sa na vás.

Zdroj: Fruitbox
Publikoval: Redakcia GREGI.NET