Drumophone 2: Keď sa telo a duša spoja v jedno a rozhýbu Košice…

Všetci sme preplnení velkonočnými dobrotami a kde-tu sa na nás ešte z chladničky usmeje rízek a klobása. Teraz však nastal čas, kedy usilovne získané kilečká treba ísť niekam vybehať a ešte lepšie vyskákať , aby sa naše TELO malo lepšie. V zdravom tele zdravý duch, tak znie staré porekadlo. Preto by mala aj DUŠA dostať prílev jarnej energie, najlepšie v podobe lahodných beatov a bassov.

Piatok 09.04. sa v košickej Tabačke TELO a DUŠA spoja špeciálne pre Vás.

ROB STP – zástupca rakúskej formácie BODY & SOUL, producent, majiteľ labelu Nasca, promotér festivalu Urban Art Forms a hlavne výnimočný dj v jednej osobe – Vám naservíruje kvalitnú dávku drumandbassu . Určite zazneje kopec “forthcomming” trackov, ale takisto vydané veci na labeloch ako Virus, Viper, Nasca, Bad Taste či Breakbeat Kaos.

V priestoroch klubu Tabačka Váš čakajú 2 bary s príjemnou obsluhou, 5 djov, kvalitný zvuk, laser & lights, vj & videoprojekcia, veľa kvalitného drumandbassu a hlavne množstvo skvelých ľudí!

Na poslednej party v marci s Codered crew to vyzeralo takto…

V rámci súťaže o voľné vstupy sme sa Vás pýtali z ktorej krajiny pochádzajú Body & Soul. Samozrejme že z Rakúska a tak sme z množstva správnych odpovedí vyžrebovali troch štastlivcov. Výhercovia sú: Peter L., Martin R., Alena S.

Prvá platňa sa roztočí o deviatej hodine a ostáva nám len skonštatovať, že všetci ste vítaní!!

Line – up:
21:00 – 21:45 Bendhy & Mathos
21:45 – 23:15 Duall
23:15 – 00:45 Slight
00:45 – 02:45 Body & Soul
02:45 – 05:00 Bendhy & Mathos

Drumophone 2
09.04.2010
Tabačka Kulturfabrik, Gorkého 2, Košice
BODY & SOUL / Virus rec.,
Bad Company presents
Viper rec., Breakbeat Kaos rec., Nazca rec.,
Urban Art Forms festival, AUSTRIA
MATHOS /elevator crew/
SLIGHT /prosac/
DUALL /prosac/
BENDHY /prosac/

Zdroj: Organizátor
Publikoval: Redakcia GREGI.NET