DrumiX 6 Warm-Up: 5. marca!

Tak jako pokaždé i tentokrát vás na finální DrumiX mejdan rozehřejeme Warm-Upovou akcí. Ta březnová se odehraje 5. 3., tentokrát v žižkovském Central Station. Hostem Warm-Upu bude tentokrát DJ 2K z partičky Shadowbox, krom nìj zahraje kompletní DrumiX crew ve složení Rudeboy, M4Y4 a ahZ.

Warm-Up k šestému DrumiXu se poprvé odehraje v žižkovském klubíku Central Station. Tato relativnì nová destinace pro klubové nadšence je opravdovým unikátem, ať už se jedná o luxusní interiér nebo kvalitní ozvučení. Vstupné se pro tentokrát platit nebude, ba co víc: na místì se budete moci zapsat do DrumiX 6 listu, čímž získáte tím levnìjší vstupné na třetí DrumiX. Bìžný návštìvník zaplatí do 23. hodiny 200 Kč a 250 Kč poté, pokud však budete v DrumiX 6 listu, vstup vás vyjde na 180 Kč po celý večer. Začítek akce je ve 22:00, konec je naplánován na 5. hodinu ranní. Více informací, line-up a další podrobnosti čekejte co nevidìt na www.drumix.cz.

DJ 2K je opravdovým matadorem české drum’n’bassové scény. Hraje už od roku 2001, spolu s Nitrousem tvoří dvojku Nitropank a už nìjaký ten pátek je členem crew Shadowbox.cz. Má za sebou support jmen jako High Contrast, Nu:Tone nebo Logistics, přičemž po boku posledního jmenovaného jste jej mohli slyšet na kvìtnovém DrumiXu v loňském roce. 2K hraje pravidelnì na předních českých akcích a ačkoliv víme, že to o jeho schopnostech přesnì nevypovídá, jeho DJské kvality jsou nepochybné. V podstatì od deepovìjších desek až po tanečnìjší kousky, v jeho setech mùžete slyšet širokou škálu drum’n’bassu.

DrumiX 6 Warm-Up
5. 3. 2010, Central Station
Vstup zdarma
2K (Shadowbox.cz)
Rudeboy (Shadowbox.cz / DrumiX.cz)
M4Y4 (Shadowbox.cz / DrumiX.cz)
ahZ (Stonedraiderz.cz / DrumiX.cz)

Zdroj: DrumiX
Publikoval: Redakcia GREGI.NET