DrumiX: 2nd Anniversary!

Březnový DrumiX je už nìjaký ten pátek za námi, na dveře nám klepe další, kvìtnový, výroční. Od prvního dílu totiž uplynuly dva roky a je tak třeba to pořádnì oslavit – gratulovat přijedou britští Cyantific a Kasra. Sedmý DrumiX navíc bude zároveň Warm-Upem na letní Let It Roll Open Air.

Hlavní hvìzdy jsme tentokrát volili jednohlasnì. Na otázku “Koho přivézt na oslavu druhého výročí?” přeci neexistuje jiná odpovìď, než Jon Cyantific! Bezesporu nejlepší DJ stáje Hospital Records, skvìlý producent aktuálnì ve studiu pilnì pracující na druhém albu a hlavnì človìk, který na DrumiXu v roce 2008 slavil se svým setem obrovský úspìch. Proč jej tedy na výročních oslavách nezopakovat? Tìšte se na 3-gramcovou show, jakou jste dlouho nevidìli!

Druhým zahraničním hostem bude boss hyper-kvalitního labelu Critical – Kasra. Človìk, který coby majitel značky Critical přináší svìtu pravidelnou dávku svìžího drum’n’bassu v podobì jmen jako Spectrasoul, Rockwell, Sabra nebo Break, se představí v Praze teprve podruhé. A jelikož na sobì v loňském roce Kasra opravdu zapracoval jak po DJské tak po producentské stránce, máte se na co tìšit.

Zahraniční hosty svými sety podpoří ďábelská dvojka Akira & Anakin aka Deadly Viperz, Bifidus Aktif, Bano, Rudeboy, M4Y4 a ahZ. Druhou stage si vezme do parády skrytá tvář Viperz, resp. jejich alter ego Deadly Perverz, Franill, KamCZa a rezidentní DJ Nikola.

Nemine vás ani projekce od Trippl-Krippl, dárky u vstupu a nekompromisnì bezkonkurenční 15 kW sound L’Acoustics, to vše v luxusním prostředí klubu Lávka. Lístky pořídíte na místì za smìšných 180 Kč do 23. hodiny, poté zaplatíte jen o nìco ménì smìšných 220,-. Na místì budete též moci zakoupit levnìjší vstupné na letní Let It Roll Open-Air. Více informací najdete na www.drumix.cz, kde mimo jiné stáhnete sety vystupujících DJs, prohlédnete fotky a videa z minulých vydání DrumiXu a již brzy také zasoutìžíte o sluchátka Skull Candy a vstupenky.

DrumiX 7: 2nd Anniversary
Let It Roll Open Air Warm-Up
1. 5. 2010 – Klub Lávka
Visual Show: Trippl-Krippl VJs
Vstup 180 CZK do 23:00, 220 CZK poté
Main Stage DJs:
Cyantific 3-deck Mix (Hospital Records, UK)
Kasra (Critical Music, UK)
Akira & Anakin aka Deadly Viperz (Shadowbox.cz)
Bifidus Aktif (Shadowbox.cz)
Bano (Conspiracydjs.com)
Rudeboy, M4Y4 & ahZ (DrumiX.cz)
MC Procter (Interface)
2nd Stage DJs:
Akira & Anakin aka Deadly Perverz (Freestyle Set, Shadowbox.cz)
KamCZa & Franill (Stepforward.cz)
Nikola (Conspiracydjs.com)

Zdroj: Organizátor
Publikoval: Redakcia GREGI.NET