Drumatique Session: Special B-Day Celebration!

Sobota 27. marca bude patriť ďalšiemu pokračovaniu DRUMATIQUE SESSION v NuSpirit Clube. Asi sa pýtate prečo sme vynechali február. Jednoduchá odpoveď, lukratívny event Radio Heads Awards si vyžaduje lukratívny priestor NuSpirit Clubu a z tohto dôvodu je 27. februára DQ SESSION spojená s Liquidrum v NuSpirit Bare na Medenej ulici.

O to viac Vám však ponúkne marcová DRUMATIQUE SESSION, ku ktorej Vám teraz dáme par hot infošiek.

Tentokrát pôjde o “SPECIAL B-DAY CELEBRATION”, na ktorej vystúpi skoro komplentná zostava DRUMATIQUE crew, hosť zo Švajčiarska plus ”very special guest” z UK, ktorý je prekvapením celého večera a na Slovensku sa predstaví premiérovo. Aby sme Vás ešte trochu potrápili, prezradíme, že nie je DJ, ale i napriek tomu postava, ktorá je neoddelitelnou súčasťou svetovej hudobnej scény ☺

B-Day na tejto session oslávi vo veľkom štýle hneď niekoľko členov DRUMATIQUE crew – jeden z otcov drum’n’bass scény na Slovensku, mighty GALAGHA, čarovná slečna DOLYX, jazz’n’bassový ZAJO, hosť ENEMY z Levíc, pripíjať budeme aj na BLUPCATa, ktorý sa žiaľ z pracovných dôvodov nezúčastní a v neposlednom rade bude sláviť svoje zrodenie i samotné DRUMATIQUE. Že dosť dôvodov na veľkolepú oslavu? Rozhodne áno, pretože v túto noc bude oslavovať aj dlho očakávaný headliner z UK.

Tak si to zhrňme. Koho budete mať možnosť vidieť a hlavne počuť za gramcami na špeciálnej marcovej DRUMATIQUE SESSION v Nu Spirit Clube na Šafárikovom námestí v Bratislave?

Okrem dvoch headlinerov, vystúpia – GABANNA, GALAGHA, DOLYX, ZAJO, FLOOPY, z UK pricestuje SVETLUX a lineup doplnia levickí ENEMY a TRILO.

Iba blázon by si nechal ujsť túto “SPECIAL B-DAY CELEBRATION”.

Viac informácií prinesieme už čoskoro…

https://www.drumatique.eu
https://www.myspace.com/drumatiquednb
https://twitter.com/drumatique
https://www.facebook.com/drumatique
https://soundcloud.com/drumatique
https://www.youtube.com/DrumatiqueDnB

Zdroj: Drumatique
Publikoval: Redakcia GREGI.NET