Drum Revolution 04: Exorcist predstaví nový album!

Na Žilinu sa rúti ďalšia drum and bassová revolúcia. Už 20.02.2010 sa na akcii Drum Revolution 04 v clube SMERR predstaví hosť z východnej strany európskej drum&bass scény, dj a producent z Máďarska: DJ EXORCIST.

Lahôdkou tejto párty bude, že tento skúsený headliner v Žiline predstaví svoj nový album s trackmi Riven Heart a Cryptic Feeling. Na párty sa tentokrát predstaví aj zástupca ruskej dnb scény a to Ivan Ilinskij z Peterburgu, známy pod pseudonymom DJ STEEL.EX. Hudobná show s posilneným zvukom až 5KW sa bude niesť v znamení kvalitných beatov v podaní skúsených dnb djs.

EXORCIST je meno, ktoré v Európe nie je potrebné extra predstavovať. Server dnb.sk píše: “Jeho prvým trackom, ktorý sa rozhodol verejne prezentovať prostredníctvom free digitálneho labelu Black Hoe Recordings, bol remix tracku Unexplainable Feeling od maďara Mystification, ktorý vyšiel v roku 2007. Chalanom stojacim za značkou Black Hoe sa jeho práca určite páčila, pretože mu čoskoro dali priestor aj pre jeho vlastný release. V roku 2008 vychádzajú jeho tracky Disillusion a Braindead, ktoré neskôr zremixovali Phony & Lean. Práca so zvukom pre neho napokon znamenala aj rozšírenie obzorov, a tak v tom istom roku vychádzajú na Akkamuzik liquidovejšie tracky Butterfly a One Dream.” Exorcist je DJ, ktorého kvalitu potvrdzujú hrania po celej Európe a plný djský kalendár, a aj preto si nenechajte újsť skvelú príležitosť stretnúť sa s ním práve na akcii Drum Revolution 04 v Žiline.

Ďalším, kto sa vám predstaví, je skúsený ruský dj STEEL.EX. Podľa jeho slov nebol u nás ešte dostatočne predstavený, nakoľko hrával hlavne v Českej republike, hovorí SteelEx:” V České republice byl jsem pozván do skupiny stejný hudební bláznu jako já, a to jsou kluky s DFcrew. S časem mìnil se život a taky mìnili se mnì hudební tendence. Ted hraju spektrum od technosound v drum nad basse do drumfunka a soulfulmusic.”

A na záver!

Možno už len to, že 20.02.2010 ste všetci vítaní. Je to párty s najväčšou návštevnosťou v Žiline a to vďaka skvelým atmosféru tvoriacim návštevníkom a tiež vďaka DJom, ktorí na nej vedia urobiť tú správnu zábavu a to hlavne ich kvalitným hudobným výkonom, ktorý má každý z nich pripravený pre vás!

20.02.2010, SMERR club (tržnica pri Auparku), Žilina
Viac na webe akcie www.drum.sk

Zdroj: Drum
Publikoval: Redakcia GREGI.NET