Download 2010: Festival oslavuje 10 rokov!

Download festival je blízko. Zvolenský zámok ožíva. Všetko opäť smeruje k noci, ktorá premení stredoveký zámok na živý svet hudby, emócií a zážitkov. Download festival má tradíciu a má aj budúcnosť. Je to naša spoločná párty, náš spoločný event.

Je jednoducho miestom, ktoré sa pýši dobrým hudobným vkusom a pocitom vzájomnej hudobnej blízkosti. Je pre ľudí, ktorí okrem zábavy chcú investovať aj do svojho hudobného prehľadu a neuspokoja sa s bežnou konzumnou pasivitou.

Download festival je vždy o krok vpredu. Má myšlienku! Je postavený na presvedčení, ktoré oslovuje najmä srdce, ide svojou cestou, má svoje jasné ciele a svoj štýl. Má svoj stredoveký zámok, má svoju scénu a svojich priaznivcov. Má svoj zvuk. Download je elektronický festival, ktorý vie, čo chce.

Download festival má 10 rokov! 10 rokov znamená v živote tanečných podujatí skutočne dlhú dobu. Elektronická tanečná hudba zmenila za ten čas svoju podobu, zmenili si aj spôsoby komunikácie, zmenili sa aj jej priaznivci. No to, čo stále zostáva je láska k hudbe. K hudbe, ktorá vždy bola, je a bude iná. Nazvime ju pokojne undergroundová, okrajová, nekomerčná, alternatívna…o jej označenie už skutočne nejde. Tieto hranice sú dávno prekonané.

Download festival je o hudbe, ktorá neznie v rádiách, na diskotékach, v televíznych programoch, ktorej producenti väčšinou nie sú mediálne hviezdy s astronomickým marketingom, jednoducho o hudbe, ktorá oslovuje najmä svojim obsahom a svojou odlišnosťou.

Už je to jasné? Download festival je o ľuďoch ako ste vy a ako sme my. Je o ľuďoch, ktorí tomu, čo robia aj skutočne veria!

Oslávte s nami naše spoločné 10- te výročie!

Download

Zdroj: Download
Publikoval: Redakcia GREGI.NET