dnb@subclub: Odpútajte sa, štartujeme!

Dámy a páni, vítame vás na palube letu dnb.sk Airlines na pravidelnej linke Bratislava, Subclub -> Nirvána s odletom (piatok) 16.4.2010. Urobte si pohodlie, odopnite bezpečnostné pásy. Fajčenie a konzumácia destilátov je povolená počas celého letu. Náš let potrvá približne osem hodín a o jeho spríjemnenie sa postarajú pilotky a letušky, ktoré patria medzi elitu vo svojom obore. Pokiaľ máte chuť na poriadny (ú)let, ste tu správne.

Prosím, privítajte na palube kapitánku letu s príznačným menom Flight. Pokiaľ ide o ženy v kokpite, ťažko budete hľadať väčšieho profesionála. Pôvodom z Anglicka s nalietanými stovkami hodín po celom svete nás vynesie vysoko do stratosféry, kde motanie hláv z nedostatku kyslíku doplnia ľahké poruchy rovnováhy spôsobené masívnymi  basovými turbulenciami.

O vaše pohodlie a dobrú náladu sa budú tiež starať co-pilotky;

Shroombab – na Slovensku známa a obľúbená, zakladateľka najväčšej databázy drum and bassových pilotiek a letušiek známej aj ako Junglistic Sistaz. Pôvodom z Rakúska si na palubu prizvala svoje ostrieľané kolegyne Kittywu MC Delight, ktoré vás okrem fyzickej krásy, zaujmú aj technickými zručnosťami… ;). Ak sa vo Viedni spýtate na dievčatá, ktoré to s väčšími či menšími strojmi skutočne vedia, určite dostanú skvelé odporúčania.

O pohodlný vzlet, nastavenie správneho kurzu a nadmorskej výšky sa postará Redlolee. Všetky potrebné inštrukcie rozdá MC Natty a bezpečné pristátie v cieľovej stanici má na starosti Kiara, ktorá to hravo zvládne aj bez vysunutého podvozku a klapiek… ;). Všetky pilotky vám podrobnejšie predstavíme v najbližších dňoch.

Ak sa pozriete vľavo, alebo vpravo, neuvidíte žiaden núdzový východ, pod sedadlom nenájdete plávaciu vestu a vrecko pre prípad nevoľnosti využijete, len ak nemáte radi spoločnosť talentovaných a pohľadných žien. Počas letu sa bude podávať až 7 chodov a každý vám naservíruje jedna z nich.

Darček: A máme aj prekvapenie pre naše pasažierky! Okrem nižšieho vstupného (6 EUR počas celého večera) a akciových drinkov na bare, dostane prvých 60 z Vás pri vstupe špeciálny kozmetický darček od AVONu v hodnote až 10 EUR a ďalších 30 menšiu kozmetiku úplne zadarmo!

Páni zaiste nebudú mať problem prísť do takej šarmantnej spoločnosti za vstupné 7 EUR do 23:00 a 8 EUR po jedenástej. Na palube si môžete zakúpiť aj tričko s logom našich aeroliniek. Odlet o je 22:00! :)

Zdroj: Dnb.sk
Publikoval: Redakcia GREGI.NET