Djs 4 Haiti: Toky!

Juro Tokár je vám tvor záhadný. Zásadne sa vyhýba medializácii akéhokoľvek druhu, selfpromo robí v podstate nulové. Ponuky na rozhovor odmieta a a k nejaký raz za uhorský rok poskytne, viac v ňom zahmlieva a fabuluje ako prezradí. Tak ste sa z tých pár viet, ktoré zo seba doteraz v tých pár rozhovoroch vysúkal, mohli  dozvedieť, že keď zavesí Djing na klinec, bude z neho plantážnik a podobné hodnotné informácie.

Rovnaký problém je ho vôbec kontaktovať. V deň, keď sa mal definitívne uzavrieť lajnap trenčianskeho vydania benefičnej akcie Djs 4 Haiti, po troch dňoch márneho pátrania, keď sme si už pomaly trhali vlasy a rozmýšľali nad alternatívou, nám konečne zdvihol telefón, aby nám vzápätí oznámil, že s ním môžeme rátať. Žiaden problém, Jurko. My s tebou nielen rátame, my sa na teba po dlhej dobe veľmi tešíme!

P.S. Všetci, ktorí nemajú možnosť túto akciu osobne podporiť môžete svoju pomoc obetiam adresovať aj jednoduchým odoslaním SMS správy v tvare DMS SOSHAITI (DMS medzera SOSHAITI) na číslo 877 v sieťach všetkých mobilných operátorov. Cena jednej DMS správy je 1 EUR. Prispievať sa dá aj naďalej prostredníctvom bankového účtu 266 052 0502/ 1100 VS: 1119 (popis transakcie: SOSHAITI). Ďakujeme za vaše príspevky a dôveru!

Djs 4 Haiti
Krankenhaus | Trenčín | 21:00 – 06:00
Entry: 5€ | event on facebook: https://j.mp/djs4haiti
Toky (standa.net)
Dodo.man & Wychitawacs aka Drinkteam (housemusic.sk)
Chris & Keče aka Sensoreal (treibstoff/somarecords/stilvortalent/setalabel)
Southboy (housemusic.sk)
Luho (housemusic.sk)
Dewo (krankenhaus resident)

Zdroj: Oragnizátor
Publikoval: Redakcia GREGI.NET