DJ Parker predvedie svoj freestyle mixing v novom klube Loft!

Bristolský DJ Parker zavíta o necelé dva týždne opäť na Slovensko. Naposledy predstavil svoj „mix všehochuti“ v máji 2009 v Subclube, tentokrát má namierené do nového bratislavského klubového priestoru LOFT!. Do kalendára si zapíšte štyri jednotky – 11.11.2010.
Dj Parker Ferry

Parker je turntablista, producent a freestyle DJ z Bristolu, ktorý už od konca 90. rokov za svoju najdôležitejšiu úlohu považuje roztancovať akýkoľvek dav. Nezáleží, či miluješ funk, soul, hip-hop, disco, rock, dub, breakbeat alebo drum&bass – pokiaľ sa chceš baviť a zároveň vidieť v akcii skutočného majstra svojho remesla, Parkerov set si užiješ. Rýchle mixy, skreče a technické kúsky, exkluzívne remixy a bootlegy, spájanie nespojiteľného a prierez históriou od swingu po dubstep,- to všetko sú kvality, vďaka ktorým je Parker v súčasnosti jedným z najvyhľadávanejších anglických party DJov. Ďalším z dôvodov je zmysel pre humor, o čom svedčí jeho hitový počin Where Is My Monkey?

Svoje DJské umenie predvádza Parker na festivaloch (Bestival, Glastonbury…), ako support na koncertoch (Plan B, Afrika Bambaataa, Cut Chemist…), a v kluboch po celej Británii a v Európe. Do povedomia sa dostal najmä po vydaní debutového albumu To Eternity (Rocstar Rec., 2008), ktorým si vyslúžil prívlastok „bristolský RJD2“, nadšené recenzie kritikov a rešpekt ľudí ako Daddy G (Massive Attack), Laurent Garnier, DJ Woody, Rob Smith či A-Skillz. V súčasnosti pracuje na druhom eklektickom albume. Popritom stíha vydávať nielen vlastné tanečné pecky a oficiálne remixy na značkách Goodgroove a Jalapeno, ale aj uletené bootlegy a mashupy, ktoré sú voľne k stiahnutiu na jeho soundcloud stránke. Jeho mixy odzneli aj v kultovom webcaste Solid Steel (Ninja Tune). https://www.myspace.com/djparker

Spolu s Parkerom zahrajú vo štvrtok 11. novembra aj dvaja domáci DJi – Inso z bratislavskej kru 300H a Zvolenčan Good Mood z bookingu Spiral. Vstupné na akciu je 4 eurá.

Klub LOFT! sa nachádza na Továrenskej ulici č. 14 v Bratislave (bývalé Konsepti). Nový priestor pre hudobné akcie je zariadený v útulnom loftovom štýle s industriálnymi prvkami a má kapacitu maximálne 600 ľudí s oddelenou časťou pre fajčiarov.  Viac informácií nna oficiálnom webe klubu www.klubloft.sk alebo na Facebook stránke eventu.

Parker vizual

Akciu podporila Special Place crew a mediálni partneri Rádio_FM, musiq1 a portály hudba.sk, artattack.sk, hip-hop.sk, dnb.sk a gregi.net.

Zdroj: Organizátor
Publikoval: Redakcia GREGI.NET