Darkness 4: Spomienkové video na Darkness 3 vs. Pulzar!

Kde bolo, tam bolo…a drb…DARKNESS…Toto magické slovko, ktoré sa Vám za posledný rok určite vrylo až pod kožu sa hlási znovu o slovo…

Nie je to tak dávno, kedy sme sa v decembri stretli v šalianskom Metroklube na treťom pokračovaní tejto klubovky, ktorá niesla názov Darkness 3 vs. Pulzar. Ale čas nám uteká ako voda, preto vám chceme pripomenúť, že ďalší Darkness sa nezadržateľne blíži…no tento krát v meste módy, Trenčíne, v Piano klube 19.marca 2010.  

Presne 5 týždňov nás delí odo dňa D, dňa Darkness, dňa, kedy všetky ruky pôjdu hore a všetci spolu oslávime prvý spoločný rok existencie našej-vašej obľúbenej party DARKNESS.

A teraz k veci priatelia. Kedy, kde a s kým prebehne táto oslava prvých narodenín je všetkým jasné, ale radi by sme Vám pripomenuli, ako dobre nám bolo na tom predchádzajúcom – decembrovom diely. Chceme Vám pripomenúť atmosféru tejto jedinečnej párty, označovanú prívlastkom ´párty roka´. Pripravili sme si pre Vás krátke video, kde Vám pripomenieme prierez celej noci, ktorá sa určite hlboko vryla do Vašej pamäti..

Dúfame, že Vás toto video správne naladilo a všetci sa stretneme pod jednou strechou 19.3.2010 vo vynovenom Piano klube Trenčín na party Darkness 4 a vytvoríme aspoň takú atmosféru, aká panovala na predchádzajúcich parties Darkness.  

Darkness 4
19.3.2010
Piano club Trenčín
Entry: 11€
Lady Kate / Ukrajina
FL-X / Nemecko
DJ Hammond / Maďarsko
Jim-E / Maďarsko
Golpe / Česká Republika
Sepromatiq vs. Hogar
Anfree vs. Tanya

Zdroj: Hogar
Publikoval: Redakcia GREGI.NET