Cressida sa predstaví v Leopoldove!

Tvoj club v spolupráci s Houseimport.cz , ti prináša ďalšiu z ikon svetovej tanečnej scény, priamo do Ocean Clubu v Leopoldove, CRESSIDA /Ger./ www.euphonic.de. Pravdepodobne nie je štátu či kontinentu kde by tento dj nevystúpil a nepredviedol svoje umenie za djskym pultom. Takže si myslíme že je naozaj sa načo tešiť.

Ďalším prekvapením bude vystúpenie slovenského Pána, ktorý si vraví FESTER. Dlhoročný spoluorganizátor najväčšieho slovenského festivalu s tanečnou hudbou BEE FREE a rezidetny dj relácie Dance Exxtravaganza na rádiu EUROPA 2.

Párty tohto kalibru by nebola nič, kebyže nemáme ďalšie prekvapenie v podobe zahraničných hostí. Ako prvý sa Vám predstaví SONY VEGA z Prahy. V neposlednom rade zavíta aj DJ ROSSIGNOL, ktorý má dokonca vlastnú rádio show.

Slovenská strana bude zastúpená menami ako Gabriel Porgressium, Proxy či Marco G. Bonus, nemalých rozmerov k tomuto eventu sú napríklad veľká laser show, fire show žonglérov s ohňom, gogo dancers a dva live acts. Pán hrajúci na africké bubny Djembe Drum a úspešný saxofonista Fazula On Sax.

Pre zabránenie čakajúcich radov sme pre Vás pripravili predpredaj vstupeniek v sieti portálu TICKETPORTAL, o ktorého spustení Vás budeme informovať už čoskoro. Cena lístka v predpredaji bude 3,50?, čo je na takúto akciu naozaj ľudová cena :).

Sleduj Facebook udalosť, párty portály a určite sa vidíme a hlavne počujeme 16.9.2011 v OCEAN CLUB-e Leopoldov.

Cressida

Zdroj: Gabriel Porgressium
Publikoval: Redakcia GREGI.NET