Citadela: Smoking pripravil súťaž o VIP vsupenky!

Značka Smoking připravila pro své zákazníky soutìž o volné vstupy na letošní první mega halovou párty Citadela, na které vystoupí Paul Van Dyk, svìtovì uznávaný DJ a producent, v rámci Volume tour 2010, kterou premiérovì odstartuje právì 2.4.2010 v Brnì, na výstavišti v pavilonu P. Více informací o soutìží na www.smokingpaper.cz.

Dále bude v prostoru párty Citadela připravena SMOKING AREA, jejichž součástí bude SMOKING Wegett ZONE, kde si mùže každý návštìvník vyzkoušet produkty značky SMOKING, vyhrát SMOKING cenu ve SMOKING GAME a odpočinout si na wegett vacích od firmy WEGETT (www.wegett.cz). Premiérovì zde bude predstavena edice papirky KUKUXUMUSU by SMOKING od španìlského grafika Mikela Urmeneta.


V tuto chvíli je více než jasnì, že akci Paul van Dyk navštíví více než 8500 návštìvníkù. VIP vstupenky máte možnost zakoupit pouze do pátku 19.3.2010!

Bìžné vstupenky jsou stále k dispozici na www.ticketportal.cz!

Upozorňujeme, že jediný bezpečný nákup vstupenek je na síti Ticketportal a Sazka ticket. Rozhodnì nedoporučujeme nákup vstupenek od lidí, co nabízí vstupenky s odùvodnìním, že se na akci nemohou dostavit – mùžete se jednat o falešné vstupenky, se kterými se na akci nedostanete!

Zdroj: Citadela
Publikoval: Redakcia GREGI.NET