Brutal Assault: Jubilejný ročník festivalu ponúkne špeciálny line up!

Festivalové monstrum s názvem Brutal Assault se pomalu probouzí ze zimního spánku. Popatnácté v historii se sjedou vyznavači tvrdé hudby do magických prostor vojenské pevnosti v Josefovì, aby zde bìhem tří srpnových dní, za účasti více než 70-ti kapel z celého svìta, oslavili jubilejní ročník této mezinárodnì uznávané akce.

Speciální ročník si žádá speciální line-up. Dùkazem je seznam dosud potvrzených kapel, mezi nimiž nechybí jména jako Fear Factory, Cannibal Corpse, Children Of Bodom, Devin Townsend, Sepultura, Hypocrisy, Napalm Death, Gojira, Ill Niňo nebo Converge. 

Do předprodeje byla uvolnìna první vlna vstupenek, které nyní seženete za cenu 1.100,- Kč (pouze přes www.shindy.cz) nebo v bìžných elektronických sítích za 1.300,- Kč. Od kvìtna se předprodejní cena vstupenek zvedne o stokorunu.

15. ročník letního open-air festivalu Brutal Assault probìhne v termínu 12.-14. srpna 2010 v areálu vojenské pevnosti Josefov u Jaromìře. Více informací o festivalu naleznete na webu www.brutalassault.cz.  

Zdroj: Obscure Promotion
Publikoval: Redakcia GREGI.NET