Bratislava: Prezidentský palác bude opäť otvorený pre verejnosť!

Bratislava 2. júna (TASR) – Prezidentský palác bude opäť otvorený pre verejnosť. Pripravil na piatok 4. júna Deň otvorených dverí pre všetkých záujemcov o prehliadku sídla hlavy štátu.

Návštevníci si budú môcť prezrieť Prezidentský palác od 9.00 do 18.00 h. Prvých osobne privíta prezidentský pár. Občania budú mať možnosť stretnúť sa v rozhovore s prezidentom Ivanom Gašparovičom a jeho manželkou Silviou Gašparovičovou a získať ich podpis na fotografiách prezidentského páru. Na prednom nádvorí privíta občanov koncert Vojenskej hudby prezidenta SR spolu s vystúpením Čestnej stráže a mažoretkami.

Návštevníci si na zadnom nádvorí budú môcť prezrieť vystavené policajné autá a limuzíny a počas autogramiády získať podpis od známych športovcov a umelcov. V rámci sprievodných podujatí vystúpia v záhrade aj detské folklórne a tanečné súbory. Súčasťou zábavného programu bude tvorivá dielňa pre deti, detský kútik a prezentácia aktivít Slovenského Červeného kríža. Pripravené je aj občerstvenie a pre deti sladkosti. Vstup je voľný.

Informácie pre TASR poskytla Soňa Záňová z Kancelárie prezidenta SR.

2010, Autorské práva TASR a uvedené agentúry. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto správy bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR a uvedených agentúr je výslovne zakázané.


Zdroj: Agentúra TASR
Publikoval: Redakcia GREGI.NET