Botanica: Gitarovka z USA v NuSpirit Clube predstaví nový album!

V piatok 19. februára Nu Spirit Club poteší aj fanúšikov dobrej gitarovej hudby. Vystúpi u nás americká skupina Botanica, ktorá svoj sound nazýva akýmsi komorným punk rokom pre 21. storočie. Hudba tejto skupiny nie je však len výletom do sveta gitár: jemné tóny huslí, spirituálna atmosféra a poetické texty ponúkajú jedinečný zážitok pre každého, kto má rád rock v tej inteligentnejšej podobe.

Štvorica hudobníkov, ktorá spolupracuje s mnohými známymi štúdiovými hráčmi, je spolu už od konca minulého storočia a svoj prvý debutový album skupina okolo klávesáka Paula Wallfisha vydala už v roku 1999. Tento mesiac im vychádza už šieste štúdiové CD s názvom Who You Are a bratislavský koncert je súčasťou medzinárodného promo turné k nemu. Na tejto šnúre bude s kapelou hrať špeciálny hosť, Brian Viglione, bubeník Dresdner Dolls a Nine Inch Nails.

Po koncerte bude večer pokračovať vo farbách Freestyle Night, pravidelnej párty nášho rezidenta, ktorý si hovorí DJ C.O.D.E.

NuSpirit Club, mladšieho a väčšieho brata klutového NuSpirit Baru, nájdete na Šafárikovom námestí 7 v podzemí bývalého hotela Krym.

https://www.myspace.com/botanica
https://www.nuspirit.sk

Zdroj: NuSpirit
Publikoval: Redakcia GREGI.NET