Bass.49: Dvaja zahraniční hostia!

Klub eScobar v roku 2009 okrem letných prázdnin zažil každý mesiac kvalitnú drum and bassovu párty. Cieľ na rok 2010 je jasný. Udržať vysokú kvalitu a rozmanitosť akcií a samozrejme priniesť zas niečo nové!

Tvrdé beaty, mainstream dnb, liquid funk, neurofunk, jungle, deep a iné odnože tohto milovaného hudobného štýlu, toto všetko vám chceme v roku 2010 priniesť ako na tácke. Pozitívna zmena, ktorú je potrebne spomenúť hneď na začiatku je tá, že od nového roku sa bude namiesto do eScobar klubu chodiť do Element music club-u. Lokalita ostáva nezmenená! Okrem zmeny názvu klubu na Element music club pocítite pozitívnu zmenu aj priamo v klube! A teraz k veci.

Už túto sobotu 30.1.2010 si spoločné užijeme prvú tohtoročnú párty BASS s poradovým číslom 49 v už spomínanom Element music club-e v Prievidzi. Nič nenehaváme na náhodu. Tento krát naše pozvanie prijali hostia, ktorí okrem toho, že si píšu za meno rešpektované značky ako Subtitles, Commercial Suicide, Citrus, Renegade Hardware, aj spolu spolupracujú. Našimi hosťami budú brazílsky matador, skvelý technicky dj a killer parketov BTK (Renegade Hardware, Subtitles, CIA // BR) a náš južný sused, ktorému v roku 2007 vyšiel skvelý album Black Lotus a ktorého každý priaznivec drum and bassu pozná pod menom MINDSCAPE (Subtitles, Commercial Suicide, Citrus // HU). Obaja majú za sebou vydaných množstvo kvalitných trekov a úspešných djských vystúpení. O pár dni sa objaví na pultoch vinylshopov EPčko na Teebeeho vydavateľstve Subtitles, v ktorom majú prsty obaja aktéri. Už teraz si ale môžete vypočuť ukážky tohto EP tu. Takisto obaja sú zárukou kvalitného drum and bassu po celý hrací čas. Ďalší hostia, tento krát domáci, pricestujú z Nových Zámkov. Goro a Dephzac aka BIOFORMS (Dephrecords, Esprit, Evo-Pro // Sk) sú už dlhé roky zárukou kvalitných mixov. Počuť ste ich mohli azda v každom jednom slovenskom klube, kde sa kedy hral drum and bass. Vždy dávame priestor aj nováčikom. Tento krát si prídu svoju premiéru na akcii BASS odkrútiť mladí a talentovaní dji FACE & DARKEE (Yandark // SK). Už len podľa slova dark je jasne, akým smerom sa bude ich set uberať ☺. Prvá domáca dvojka CLIVE & JERGY (Bass, Codered // SK) odštartuje noc s decentnými/experimentálnymi beatmi a druha rezidentná dvojka CENCO & DYKMAN (Bass, Codered // SK) túto noc zaklincujú so štandardne nekompromisným mixom. Svojimi vokálmi obohatia sety djov domáci MC KOPO & MC SUNNY (Bass, Codered // SK).

Brána Element Music Club-u sa otvorí presne o 20:00. Od tejto hodiny do 22:00 si budete môcť zakúpiť  vstupenku za akciovú cenu 4€. Po 22:00 stúpne cena na 6€. Špecialitky ako JBL zvuk, 2x zelený laser a 3 videoprojekcie určite dopomôžu dotvoriť pekný audiovizuálny zážitok. Hrať mame v pláne do 05:00 ale možno trošku potiahneme ☺.

Zajtra profily hostí + časový line-up!

Zdroj: Bass
Publikoval: Redakcia GREGI.NET