Art of Livin‘: The Illusion Trio a Tri Tvorivé Tvory!

V januári 2011 sa vrátime k úplným začiatkom podujatia Art of Livin, ktoré vzniklo ako večer divadla a hudby. Úvod večera bude patriť mladým hercom, ktorý predvedú svoje umenie v improvizovaných divadelných setoch. Na pódiu Klubu za zrkadlom privítame úspešný projekt hereckých improvizácií na témy divákov s názvom 3T /Tri tvorivé tvory/.

The Illusion Trio

Skupinu troch hercov užívajúcich si adrenalín na javisku tvoria Juraj „Šoko“ Tabaček, Lukáš „Pucho“ Puchovský a Stano Staško, ktorí nevedia vyčerpať svoju fantáziu a improvizujú priamo na mieste v reálnom čase. Predstavenie v trvaní cca 90 minút sa snaží zabaviť divákov humorom, ktorý vzniká priamo na javisku. Ide o neopakovateľný zážitok z tvorivého procesu a vzniku predstavenia priamo pred vašimi očami, lebo každé predstavenie je premiérou a derniérou zároveň.

Tri tvorive tvory

Vrchol večera bude patriť jednému z najvýraznejších zjavov na súčasnej jazzovej scéne, mladé trio z východného Slovenska hrajúce čerstvú zmes jazz-rocku a nujazzu už pozbieralo nejedno ocenenie. Aktuálna zostava: Andrej Karlík – gitara, Michal Fedor – bicie, Jozef Cingeľ – basgitara.

ART of LIVIN´ – The Illusion Trio a Tri Tvorivé Tvory
v Klube za zrkadlom, Rovniankova 3
20.1.2011 o 20:00 h
Predpredaj: 4 € / Na mieste: 6 €

Zdroj: KZP
Publikoval: Redakcia GREGI.NET