Arakain: Majú ďalšiu zlatú platňu – za Restart!

Za prodej posledního vydaného CD s názvem Restart získává skupina Arakain svoji další zlatou desku. Ta bude předána 27. dubna v pražském klubu Retro Music Hall, kde zároveň probìhne i koncert kapely. Koncert bude vyvrcholením a zakončením právì probíhajícího turné.

Arakain se neustále snaží vyvíjet a  posouvat se dál. Dùkazem toho je i fakt, že kapela už pracuje na materiálu pro další připravovanou řadovou desku, která by mìla vyjít na jaře následujícího roku.

 „Podle toho, jaké mi kluci posílají demo nahrávky by to mohla být nejlepší deska za celých 28 let“, dodává zpìvák kapely Honza Toužimský. Ten se podílel i na mixu a masteringu ocenìné desky Restart, nebo sestřihu a tvorbì videoklipu Paganini, rovnìž k této desce.

Připomeňme, že zmínìný videoklip vznikl koncem loňského roku, a kromì kapely v nìm účinkují například kytarista Honza Kirk Bìhunek (Seven) nebo herečka Eva Jeníčková.

Arakain je momentálnì na turné, které odstartovalo 12. března, na každoročnì tradičním místì, v Polné u Jihlavy a zakončeno bude právì pražským koncertem, 27. dubna  v Retro Music Hall.

Turné čítá celkem 18 zastávek a v novém koncertním repertoáru se objevují skladby jak z CD Restart, jako například Paganini, Skrytá kamera, Postavy z obrazu, tak i písnì, které se ještì nehrály jako třeba Prospektor nebo Tuším zradu.   

Vstupenky na pražský koncert, u jehož příležitosti Arakain převezme zlatou desku je možné zakoupit v předprodejních sítích TicketStream, TicketArt nebo Eventim.

Více informací:
www.arakain.eu
www.touzimsky.com              

                     
Zdroj: Lenka Netušilová
Publikoval: Redakcia GREGI.NET