Addictive party: V hlavných úlohách!

Jedenásta edícia „adiktívky“ sa spolu s nádychom jari blíži každým slnečným lúčom. Jej horúce očakávanie zohrieva naše srdcia a aby sme ešte viac prikúrili, tak predstavíme i hlavných aktérov jarnej noci.

Poďme pekne od začiatku. Addictive party sa prechodom do Bowling Dance Clubu úplne udomácnila v tomto komfortnom „klubíku“. Každou ďalšou edíciou čoraz viac a viac zvyšuje očakávania vlastných fanúšikov, ako aj očakávania širšieho okolia. Už počas predošlej jesene si AP dala za cieľ každou novou edíciou zvyšovať postupne svoj kredit a jarná edícia nebude výnimkou! Jej dátum bol oficiálne predstavený na deň – 1. máj. Súťažou “Hľadaj Hviezdu A Vyhraj” ste sa už od začiatku mohli zapojiť do celého kolotoča príprav a mnohí z vás tak aj urobili. Víťaz je upovedomený a nám teraz už nič nebráni oznámiť hlavnú hviezdu blížiacej sa Addictive party.

Opäť sa trochu zahráme na Marca Pola „adiktívky“. Okrem domácich hlavných hviezd sme tu už mali návštevy zo susedných Čiech, ako i z Maďarska. Posledné dve AP hostili „future stars“ z Británie a Holandska. V tomto prípade fialové oči „adiktívky“ zamierili svoj pohľad na krajinu troch koruniek – Švédska. Producent, DJ a manážer labelu v jednej osobe. Michael Wiklund, ako znie jeho skutočné meno už nie je v trance-ovom svete žiadnym nováčikom, práveže naopak! Jeho skladby zdobili svojou poctou mnoho svetovo – populárnych radioshows. Ale dosť bolo hrania mačky s myšou.

Dámy a Páni, headlinerom jarnej Addictive Party bude MIKE SHIVER!

Každopádne táto ďaleká návšteva potrebuje aj patričný support, ktorý aj dostane v podaní štyroch domácich hviezdičiek. Našu domácu scénu v súčasnej dobe skvelo reprezentuje jeden rodák z Martina. Jeho tracky sa stávajú hlavnou pozornosťou čoraz väčšej masy ľudí v celom svete. Svoju premiéru si na AP odkrúti aj ďalší slovenský DJ a producent – ReOrder.

Dvojicu charizmatických DJ-ov sme tu už mali a čo tak si dať repete ? Tentokrát bude tvoriť obsadenie domácej dvojice rezident party Thomas a „lietajúci chlapec“ Flyboy. A aby nebolo málo, tak mladou sebavedomou krvou doplní line up i ďalšia DJ-ská tvár Noro Hadzi.

Jarná edícia Addictive party sľubuje v hlavných úlohách hotové nominácie na trance-ových oscarov. Tento hudobno – tanečný gala večer sa už  na vás nesmierne teší!

Zdroj: Addict media
Publikoval: Redakcia GREGI.NET