Addictive party: Posledné info!

Už zajtra sa brány Bowling Dance Clubu otvoria všetkým priaznivcom elektronickej hudby. Aby sme všetko dotiahli do absolútnych detailov, predstavujeme časový line-up a posledné informácie o akcii.

Našich fanúšikov a priaznivcov si veľmi vážime a preto vám touto „newskou“ odoberieme prebytočný stres a to predstavením časového line-upu a ďalšími nemenej podstatnými informáciami. Ako predošlé dve edície, tak aj jedenásta „adiktívka“ sa uskutoční v známych priestoroch – Bowling Dance Club v Leviciach. Brána klubu sa otvorí o 22. hodine.

Prvé tóny budú v znamení talentovaného a mladého domáceho DJa, ktorý z roka na rok dáva o sebe čoraz viac vedieť. Skvelú 90-minútovú delikatesu odpáli na úvod Noro Hadzi

Line-upy Addictive party doteraz vždy zdobili v prvom rade producentské esá, doteraz nám však v „kronike“ absentovalo jedno významné domáce meno. V súčasnosti jeden z najúznávanejších a najznámejších producentov na Slovensku. Za posledný rok vypustil do éteru niekoľko trance-ových zákuskov. Presne polhodinu pred polnocou sa na stage-i objaví DJ a producent v jednej osobe ReOrder, ktorý počas svojho 1,5 hodinového setu zostárne o jeden rok :). Let’s celebrate!

A je tu čas na príchod najočakávanejšej hviezdy noci. Možno práve túto vetu si povie o jednej hodine v noci práve niekto z vás. Človek, ktorý svoj život zasvätil tanečnej hudbe, tvorca množstva hudobných lahôdok v štýloch progressive trance a house, a tentokrát aj headliner Addictive party – Mike Shiver.

Už záver každej „adiktívky“ sa odohráva v znamení rezidenta. A jedenásta edícia nebude výnimkou! Aj keď tentokrát bude rezidentovi AP robiť garde DJ, ktorý už má s touto party isté skúsenosti. O samotný záver Addictive party sa postará dvojica DJov Thomas & Flyboy.

Line up:
22:00 – 23:30: Noro Hadzi
23:30 – 01:00: ReOrder
01:00 – 03:00: Mike Shiver
03:00 – ??????: Thomas & Flyboy

Oddelené priestory s vlastným barom, bohatý catering, chutné občerstvenie, špeciálne darčeky. Možnosť odfotografovať sa s hlavnou hviezdou večera. Vychytená VIP „clubbing“ ROOM !- treba pripomenúť, že deadline rezervácie VIP je do dnešnej polnoci. Čas strávený na akcii vám ďalej spríjemníme špecialitkou v podobe krásne odetých gogo tanečníc tanečnej skupiny Grupo Caliente a hostessiek agentúry ClubWare. A na záver je tu naše populárne a veríme, že aj nápomocné „GPS“ ;).  

POPIS CESTY DO KLUBU:

Zo smeru Nitra, Vráble a Nové Zámky: Vstúpite do Levíc a potom pôjdete jednoducho ďalej rovno cez most ponad železnicu, až sa dostanete k prvej križovatke s kruhovým objazdom. Rovný smer z kruhového objazdu vás dovedie k podstatnému bodu a to k druhej križovatke bez svetelnej signalizácie (najbližšia odbočka vpravo po kruhovom objazde). Už pri vzhliadnutí tejto odbočky sa môžete zaradiť do pravého pruhu, ktorý vás privedie až do centra Levíc. Po pravej strane (po cca 200 metroch) sa nachádza zrekonštruovaná budova starého mlynu, ktorá je dominantou mesta, takže ju len ťažko prehliadnete. Z bočnej strany nájdete vstup do Bowling Dance Clubu.

Zo smeru Zlaté Moravce, Zvolen a Banská Bystrica: Cesta vás privedie k prvej križovatke, kde odbočíte smerom doprava. Následne sa po vašej pravici bude nachádzať najskôr hypermarket HYPERNOVA a potom TESCO. Pri druhom menovanom hypermarkete sa dostanete k veľkej križovatke so svetelnou signalizáciou. Vaša cesta bude pokračovať rovným smerom. Po vašej pravici budete vidieť mestskú Plaváreň. Asi po 400 metroch sa dostanete k podstatnému bodu a to ku križovatke bez svetelnej signalizácie. Teraz odbočíte doľava na smer do centra, kde už uvidíte dominantu moderne reštaurovaného Mlynu a o cca 200 metrov z boku vchod do Bowling Dance Clubu.

Prajeme vám príjemnú cestu :)

Party Info:
1.5.2010 Addictive Party
presents MIKE SHIVER(www.mikeshiver.com)
ReOrder, Thomas and FlyBoy, Noro Hadzi
Bowling Dance Club, Mlynská 1, Levice
Top partner akcie: www.clubware.sk
Rezervácie posledných VIP vstupeniek mailom na addictive@websound.eu (Meno a počet VIP miest)
Zájazd na akciu z Bratislavy so zastávkami v Trnave a Nitre www.partybus.sk

Facebook Fan Page
Event Addictive party na Facebooku

Zdroj: Addict media
Publikoval: Redakcia GREGI.NET