4 Elements: Slater, Dada, Carl Cox!

V dnešný piatkový večer vo 4 Elements prinesieme prvý zo série rozhovorov a predstavovaní slovenských a českých vydavateľstiev, ktoré prehovárajú nielen do diania na domácej scéne. Tým prvým bude renomovaný Tribal Vision records, ktorého účinkovanie a bohatý katalóg umelcov predstaví jeho vedúca osobnosť Dj Slater. Ten vám doručí i svoju mixovanú hudobnú vzorku, ktorá taktiež napovie akú hudbu majú práve v tomto vydavateľstve radi.

Okrem toho sa však presne dozviete ako taký label funguje, čo je pre mladých producentov najpodstatnejšie pri oslovovaní vydavateľstva, kto rozhoduje o výbere titulov a omnoho viac. My vám prinesieme opäť aktuálne informácie o nadchádzajúcej Live Pozitive_FM párty.

Na Slovensku ostaneme i v tretej hodine v mixe od Dja Dada s názvom Word of Music Session, na ktorého rezké tempo naviaže aktuálny mixovaný release Carla Coxa pre Global Underground s podtitulom Black Rock Desert.

Vaše sety v dåžke minimálne 60 minút, vo všetkých tanečných žánroch (okrem techna & dnb) od vás čakáme na emailovej adrese online@slovakiapromotion.com spolu s krátkou biografiou. Podkast 4 Elements v dåžke 3. hodín si môžete stiahnuť po prihlásení na stránke www.radiofm.sk.

To najlepšie osvieženie viacerých príchutí vám prostredníctvom 4 Elements prináša Sappe Aloe Vera.
                             

Zdroj: 4 Elements
Publikoval: Redakcia GREGI.NET