4 Elements: Ricci Liquid, gluuu.tv, 4 Elements_FM night!

Pripravovaný nový release z vydavateľstva 8Vapour8, bootlegový kúsok od Eddieho Thoenicka, alebo trancovou šťavou nasiaknutý titul od Flash Brothers je len niekoľko titulov, ktoré máme pre vás pripravené na dnešný večer. Špeciálny set si pre vás pripravil i náš dnešný hosť Ricci Liquid s ktorým preberieme nielen nadchádzajúce vydanie párty Contact, ale i novú internetovú klubovú televíziu gluuu.tv.

Pripravený je pre vás v súťaži v poradí druhý voľný vstup na Apokalypsu 33 a odprezentujeme i prvé informácie o pripravovanej 4 Elements_FM Night – Tribal Vision edition v klube Loft.

Hodinový set bude opäť pomyselnou čerešničkou na torte, pretože príde Sebastian Ingrosso so svojim oficiálnym Ibiza Closing setom, ktorý nedávno odpálil na dobre známom ostrove zábavy.

Vaše sety v dåžke minimálne 60 minút, vo všetkých tanečných žánroch (okrem techna & dnb) od vás čakáme na emailovej adrese online@slovakiapromotion.com spolu s krátkou biografiou. Podcast 4 Elements v kompletnej dåžke 3. hodín si môžete stiahnuť po prihlásení na stránke www.radiofm.sk.

To najlepšie osvieženie viacerých príchutí vám prostredníctvom 4 Elements prináša Sappe Aloe Vera.

Zdroj: 4 Elements
Publikoval: Redakcia GREGI.NET