4 Elements: Pure Vinyl Hands Mix!

Dnes sme pre vás pripravili množstvo nielen rezkých, ale i príjemných titulov. K ním vám premiérovo primiešame novú rubriku, ktorá sa bude objavovať so železnou nepravidelnosťou. Počet i kvalita producentov elektronickej hudby na Slovensku neustále stúpa a my vám ich tak budeme priebežne prinášať a predstavovať aj prostredníctvom 30 minútového exkluzívneho mixu.

Ten premiérový na vás čaká už dnes. Neminie vás však ani pravidelný hosť, ktorým bude zo snehom zasypaných Čiech Dj Tarabass. Aj napriek veľkej nádielke retro singlov z minulého týždňa pre vás nájdeme opäť čosi atraktívne, vďaka čomu sa môžete stať vlastníkom mixovaného CD.

Slovak short mix
1. ReEdd – The Show (Schimek Remix)
2. Glide & Swerve- This is yours (Jozef Mihalik Mix)
3. Bennito V –  Unnaturally Furry
4. Drahosh – Replay (Peet and Breeth Remix)
5. Drahosh – Bubble (Original Mix)
6. Lustral – Everytime (Peet & Breeth Remix)
                                         

Od 24. hodiny sa predstaví vo svojom promo sete Peet, ktorý je jedným zo Slovákov žijúcich v Londýne. Na jeho set reprezentujúci progressive house v energickom tempe naviaže djský majster z Nemecka. Florian Meindl a jeho live set z klubu Ohm vás rozohreje aj počas tej najchladnejšej noci.

Vaše sety v dåžke minimálne 60 minút, vo všetkých tanečných žánroch (okrem techna & dnb) od vás čakáme na emailovej adrese online@slovakiapromotion.com spolu s krátkou biografiou. Podkast 4 Elements v dåžke 3. hodín si môžete stiahnuť po prihlásení na stránke www.radiofm.sk

To najlepšie osvieženie viacerých príchutí vám prostredníctvom 4 Elements prináša Sappe Aloe Vera.
        
                    
Zdroj: 4 Elements
Publikoval: Redakcia GREGI.NET