4 Elements: Mr. Ali Dubfire, King Unique, Nic Fanciulli!

Piatkový oficiálny štart víkendu s 4 Elements v špeciálnom mixovanom vydaní bude tento krát opäť stáť za to! Čakajú vás tri vrchovato nadupané sety od štyroch špičkových djov. Ak existujú sety, ktoré by mali byť vypočuté určite medzi ne patrí naše číslo jedna večera Mr. Ali Dubfire.


Mr. All Dubfire

Jeho live set, ktorý odohral rovnako ako náš druhý hosť Nic Fanciulli v španielskom Madride, oplýva skvelou energiou a drivom, ktorý v kombinácii s aktuálnym soundom prinesie radosť každému fanúšikovi aktuálnej elektronickej hudby. Večer uzavrie britská dvojica King Unique v nemenej energickom tempe. Táto sa čoraz viac teší priazni top djských velikánov a vydavateľstiev. Ak máte chuť baviť sa a tancovať tri hodiny s 4 Elements na Rádiu_FM sú v piatok večer na to ako stvorené!


Nic Fanciulli

Vaše sety v dåžke minimálne 60 minút, vo všetkých tanečných žánroch (okrem techna & dnb) od vás čakáme na emailovej adrese online@slovakiapromotion.com spolu s krátkou biografiou. Podkast 4 Elements v dåžke 3. hodín si môžete stiahnuť po prihlásení na stránke www.radiofm.sk.


King Unique

To najlepšie osvieženie viacerých príchutí vám prostredníctvom 4 Elements prináša Sappe Aloe Vera.

Zdroj: 4 Elements
Publikoval: Redakcia GREGI.NET