2Night: Feel the music loud & deep!

Básnik by povedal, že v lese počuť hurikán. Prečo? Skrátka preto, pretože po viac ako 5 mesiacoch sa v meste Humenné uskutoční opäť raz párty, ktorá si toto označenie zaslúži. Čakať možno klasický house, temnejší deep, ako aj feeling chicaga a jackin-u. Na rad možno príde aj groove techno, ktoré sa však bude vlniť v pomalšom tempe 135-tich bpm.

To všetko vám do kroku i do pohody zahrajú, vždy správne naladení, chlapíci z „vyhodu“, presnejšie J4RO (kamosi.sk), ktorý k nám zavíta z Trebišova a ktorého svojou účasťou podporia domáci LLF (myspace.com/llfdj) a TOPPER (in2deep.sk).

To všetko a ešte viac zažijete v príjemnom prostredí podniku RIVER PUB, ktorý svojou orientáciou pri rieke Laborec doplní tu správnu atmosféru spomínaného večera. Rýchla obsluha, kvalitné sedenie, možnosť zažiť aj pri mínusových teplotách pocit leta vďaka vyhrievanej terase a kopec iných všakovakých drobností a detailov, ktoré vám, veríme, spríjemnia tento hudobne plný, večer dobrej hudby.

Tak teda, 6-teho februára si vážení, nechystajte nič. Náladu vám dvihneme, do peňaženiek hlboko nazerať nebudeme a hlavne, vdýchneme do vás feeling dobre prežitej noci.

2Night
„Funk Edition“
06.02.2010
River Pub, Humenné    
Entry: Free
J4RO kamosi.sk
TOPPER idj.cz/djtopper
LLF myspace.com/llfdj

Zdroj: 2Nite
Publikoval: Redakcia GREGI.NET