2 DJ’s on Air: Najnovčia relácia na vlnách rádia Go DeeJay!

Rádio Go Deejay je od 29 apríla 2005 prvým a súčasne jediným rádiom, ktoré sa zaoberá tanečnou hudbou rôznych štýlov a je dynamickým sprievodcom životom aj prácou. Nová relácia nesie názov 2 DJ’s on Air a jej tvorcami je dvojica Dj Bircoff & Majo Dj.

Základom našej relácie je uviesť našich poslucháčov do sveta tanečnej clubovej hudby tak, ako sa na ňu pozeráme mi dj‘s. Vysielame každú stredu od 18 do 19 hodiny.

Načo sa môžete v relácii tešiť? Počas 60 minút sa Vám vždy pokúsime ponúknuť čo najčerstvejšie informácie zo sveta hudobného diania a dozviete sa aj čo to o popredných prevažne zahraničných tvorcoch. Ďalej Vás čaká kvantum vynikajúcej aktuálnej tanečnej muziky, pričom nezabudneme vždy na jednu ‚clubovú klasiku‘. Z času na čas Vás pozveme aj na zaujímavé eventy, ktoré sa konajú prevažne v Trenčíne a jeho blízkom okolí a neochudobnime Vás ani o hovorené slovo v podobe zaujímavého rozhovoru s niekým z ‚brandže‘. V závere si na Vás počká náklad toho najlepšieho v sete, ktorý si pre Vás pripravia naši hostia.

Oficiálne sme začali vysielať 17.02.2010 a z éteru sa Vám ozvali hlasy dvoch djov: Dj Bircoff & Majo Dj. Za ten čas sme toho stihli naozaj veľa, okrem množstva kvalitnej clubovej muziky, pozvánok na eventy a mnoho iných informácií sa Vám predstavilo už aj zopár djs. Dj Rozi, Dj Mlady Bulwa a v neposlednom rade aj naše maličkosti. V budúcnosti plánujeme určite rozšíriť naše vysielanie o ďalšiu hodinu a dať Vám tak ešte viac. Čakajú Vás rôzne súťaže o hodnotné ceny, akými sú vstupenky na tie najlepšie party a cd-čka plné kvalitnej muziky.

Aktuálne nás najbližšie čaká už 7.diel, ktorý bude venovaný jednej špeciálnej udalosti, ktorá je prakticky sviatkom. Prezradíme len toľko, že sa bude jednať o predstavenie pravdepodobne najväčších predpokladaných clubových hitov na tento rok. Ak sa chcete dozvedieť viac, vypočujte si nás!

Viac informácií o nás nájdete na stránkach:
DjGO.sk | Facebook | DjBircoff.com | MajoDJ.com

Zdroj: Go Deejay
Publikoval: Redakcia GREGI.NET