Tomu sa hovorí dobrý začiatok roka! Zuzana Smatanová a jej videoklip ku skladbe Zdá sa, e to stačí sa u tento víkend ocitnú vo hviezdnej spoločnosti. V sobotu 12.1.2008 predstaví túto skladbu v rámci svojej svetovej hitparády World Chart Express. Okrem Smatanovej bude v hitparáde nasadený aj klip Kylie Minogue, Leona Lewis alebo speváka Miku.
Singel Zdá sa, e to stačí z ostatného albumu Tabletky odvahy vežmi úspene boduje v slovenských rádiach, čo bolo aj kritériom nasadenia videoklipu do hitparády. Videoklip ku skladbe natáčal reisér Jaroslav Jaris Važko.
Zuzana Smatanová (SK)
Videoklip Zdá sa, e to stačí bude vysielaný na MTV vo World Chart Express v sobotu 12. 1. 2008 o 9,00 hod, a relácia bude reprízovaná v nedežu 13. 1. o 19,00 a v piatok 18.1. o 17,00.