Vilo z Puding pani Elvisovej: Albumom roka mala by skupina Para!

Vilo z Puding pani Elvisovej: Albumom roka mala by skupina Para!


Držitež Aurela v kategórii Najlepší obal akademického roka Viliam Lauko zo skupiny Puding pani Elvisovej chcel, aby akademici skupinu nominovali skôr v hudobných kategóriách. Lauko veril, že skupina uspeje aj v kategórii videoklip roka k piesni Ta neviem či ne hej, prípadne v iných.


Na obale k albumu Automati spolupracoval s Róbertom Slovákom v časovej tiesni. S výsledkom je však spokojný a tvrdí, že to zjavne stačilo.



Puding pani Elvisovej
Puding pani Elvisovej




Podža Lauka si v kategórii najlepší album roka zaslúžila vyhra skupina Para, a nie Exotica od skupiny I.M.T. Smile. Rovnako nesúhlasí s vožbou poroty udeli Aurela skupine Desmod za najlepší hudobný výkon roka. O udežovaní troch Aurelov Pavlom Hammelom, ktorého slovom sprevádzala jeho dcéra Linda, pre agentúru SITA povedal, že to vyzeralo, ako keby sa dlho nevideli. "Nemám vežmi rád Hammelovu hudbu, ale Lindu som zopárkrát počul ako MC v rámci niekožkých koncertov a páčila sa mi," dodal na adresu Hammelovej dcéry.



Para




Puding pani Elvisovej sa v súčasnosti pripravuje na koncerty v malých kluboch po Slovensku. V lete plánujú vystúpi na niektorých festivaloch a plánujú sa etablova aj na českom hudobnom trhu.


www.ppe.sk




Tu nájdete:


článok - Para a Puding pani Elvisovej: Majú spoločný projekt!
fotoreport 03 - Puding pani Elvisovej - krst cd Automati
fotoreport 02- Puding pani Elvisovej - krst cd Automati
fotoreport 01 - Puding pani Elvisovej - krst cd Automati
článok - PUDING PANI ELVISOVEJ – AUTOMATI | nové CD
článok - PUDING PANI ELVISOVEJ – taneviemcinehej | videoklip
článok - PUDING PANI ELVISOVEJ – krst cd Automati | 15.12.2004


-----------------------------------------------
Zdroj: musicserver.sk
:::music is everything ... gregi.net:::





Súvisiace články ku kategórii: Puding pani Elvisovej
Viac článkov nájdete tu..



 
  Š GREGI.NET / Spravodajstvo vychádza denne! / ISSN 1337-7388 Page size: 21656 bytes   Generated: 0.117 sec   Získajte Firefox!