SENEC 1. augusta (SITA) - Fínski rockeri zo skupiny The Rasmus sú na koncertnom turné u takmer rok. Počas neho navtívili miesta ako indický Bombaj, Bogotu v Kolumbii, či japonskú metropolu Tokio. Najviac sa im vak páčilo v Kapskom Meste, kde hrali spolu s legendárnou Metallicou.
"Bolo to naozaj niečo nezabudnutežné. Je to vežmi zábavné. Prili sa pozrie na nae predstavenie, celá skupina, tyria chlapíci z Metallicy nás opretí o zábradlie počúvali, ako hráme. Neskôr sme s nimi ili na zopár drinkov. Vežmi sympatickí žudia," prezradil agentúre SITA frontman skupiny Lauri Johannes Ylönen.
The Rasmus
Na The Rasmus čakajú ete ďalie predstavenia v USA. Medzi týmito dvoma termínmi vak budú ma krátku pauzu, ktorú plánujú vyui nahrávaním ďalieho albumu.
Š 2006, Autorské práva SITA a.s. a uvedené agentúry. Vetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozirovanie obsahu tejto správy bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA a.s. a uvedených agentúr je výslovne zakázané.
-----------------------------------------------
Zdroj: Agentúra SITA a.s.
:::music is everything ... gregi.net::: |
|