SuperStar: Robo Mikla - Slovenský Rebel Yell!

SuperStar: Robo Mikla - Slovenský Rebel Yell!


Najkontroverznejší spevák, ktorý si dokáže užíva život v plnom nasadení. Nedbá na názor poroty ani verejnosti. Riadi sa heslom: „Čo na srdci to na jazyku“. Pred súažou SHS začal chodi na hodiny spevu. Pre niekoho zatracovaný a pre iných vysnívaný Robo Mikla.




1) Nechávaš stylistom vožnú ruku, alebo sa snažíš ich prehovára, že tak ako si to mal je to lepšie?


Oni ma už poznajú, tak mi dávajú väčšinou veci, ktoré mi vyhovujú.



Robo Mikla
Robo Mikla




2) Čo myslíš, že najviac ovplyvňuje divákov? Hodnotenie poroty, predvedený výkon v daný večer, alebo celkové vystupovanie v SHS?


Celkový pocit. To ako hovoríme, vystupujeme pred kamerami. A aj tie „dokrútky“ majú svoju váhu na hodnotení, čiže naše celkové vystupovanie.



Robo Mikla
Robo Mikla




3) Ktorým smerom by si chcel zamera svoju spevácku kariéru po skončení tvojho účinkovania v súaži SHS?


Som individualista, sólista, ale pokiaž by bola dobrá partia, tak nemám nič proti tomu, aby sme hrali spolu. Ale je mi to v podstate jedno.



Robo Mikla
Robo Mikla




4) Ako a ovplyvnila súaž SHS? Prejavili sa určite pozitíva ale aj negatív?


Ak negatíva tak to, že sa bavím dos šialene. To vedia žudia, čo ma zažili. Teraz na internete beží fotka ako stojím na jednej chate v izbe a pokúšam sa, však určite vieš........ Ale to je o tom, že tam sme boli úplne rozbití, rozbláznení.......
źudia si myslia, že keď Mikla žúrkuje, tak potom žúrka toto žúrka hento a ja vravím: „źudia ak ma voláte na žúr, tak sa pripravte na to, že bude vežmi divoko. Možno dám niekomu po nose, možno dostane aj po papuli. Naposledy ma zavolali na žúr a ja som sa večer o 11-tej odtiaž zdvihol, lebo som sa nebavil. Rozbíjačka to bola akože strašná, chžastali sme, ja som do seba lial 15-tu tequilu. Oni sa divili: „Preboha už prestaň“. A to je moja zábava kontra ich“.



Robo Mikla
Robo Mikla




5) Nemᚠpocit, že tento gigantický kolotoč je len fabrika na peniaze a ty si jeho „vedžajší produkt?“


Čakám čo z toho bude. Zatiaž nehodnotím. Môžem to zhodnoti až keď sa to skončí a budem vidie výsledky. Nešiel som do toho, aby som strašne zbohatol. Ale išiel som za robotou. Každý potrebuje peniaze, jasné že aj ja ich potrebujem. Stačí mi, ak budem ma seriózny mesačný príjem. Postačí mi, ak si budem môc zaplati všetko, čo budem potrebova na svoju existenciu a existenciu svojej rodiny.



superstar_team
SuperStar finálový team




6) Aké nosíš spodné prádlo?


:) Nosím trenky a je mi jedno aké, hlavne nech to môže dýcha.............


-------------------------------------------------
Napísal: Š LARI - 2005
Korigoval: Dreamwolf - 2005
Foto: Š Archív - 2005
::: music is everything ... gregi.net :::






Súvisiace články k danej akcii:
Viac článkov nájdete tu..

Súvisiace články ku kategórii: Superstar
Viac článkov nájdete tu..

Súvisiace články ku kategórii: Mikla Robo
Viac článkov nájdete tu..



 
  Š GREGI.NET / Spravodajstvo vychádza denne! / ISSN 1337-7388 Page size: 32672 bytes   Generated: 0.196 sec   Získajte Firefox!