Robbie Williams:i Nóri mu ponúkli 3 milióny USD za koncert!

Robbie Williams:i Nóri mu ponúkli 3 milióny USD za koncert!


Londýn 23. júna (TASR) - Britský spevák Robbie Williams, ktorý žije dlhší čas mimo svetiel reflektorov, takpovediac v ústraní vo svojom byte v Los Angeles, bude zrejme iba ažko odoláva najnovšej ponuke z Nórska.



Za jediné comebackové vystúpenie mu totiž organizátori festivalu v nórskom Sandnesse ponúkli tri milióny dolárov (v prepočte takmer 59 miliónov Sk).




Ako uviedol pre londýnsky Daily Mirror istý znalec pomerov, boli by to pravdepodobne najžahšie zarobené peniaze v jeho živote, stále však nie je jasné, ako sa rozhodne. Musíme vyčka.




Robbie Williams, ktorý má po odchode z formácie Take That za sebou neuveritežne úspešnú sólovú kariéru, sa už dlhší čas teší z nového spôsobu života, z menšej pozornosti svetových printových i elektronických médií a nejaví priveža záujmu o pokračovanie kariéry.


Š 2008, Autorské práva TASR a uvedené agentúry. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto správy bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR a uvedených agentúr je výslovne zakázané.

Zdroj: Agentúra TASR
Publikoval: Gregi





Súvisiace články ku kategórii: Williams Robbie
Viac článkov nájdete tu..

Súvisiace články ku kategórii: Punk
Viac článkov nájdete tu..



 
  Š GREGI.NET / Spravodajstvo vychádza denne! / ISSN 1337-7388 Page size: 27233 bytes   Generated: 0.056 sec   Získajte Firefox!